افزایش سرعت لود وب وردپرسی در موبایل

باسلام به همه ایا راهکاری وجود دارد برا افزایش سرعت لود وب در موبایل

2 پسندیده

درود :rose:
نمیدونم تا چه حد از تکنولوژی AMP گوگل اطلاع دارید ،
ولی خوب این نوع بارگیری بسته به نوع وب سایت ممکن و غیر ممکن میتونه باشه ، چون اگر قصد استفاده از آپشن های خاص دارید توی این حالت امکان پذیر نیست و فقط ساده ترین نوع بارگذاری سایت انجام میشه ولی خوب میشه گفت سرعتی چند ده برابر حال عادی بارگیری میشه سایتتون
اگر تا بحال فعال نکردید و آپشن و افکت خاصی ندارید حتما تجربه کنید

5 پسندیده

اگر سایت فروشگاه وردپرسی بر پایه ووکامرس استفاده می کنید افزونه وو موبیفای هم گزینه ی خوبی می تونه برای شما باشه که قالب موبایل خود را بصورت جداگانه و فروشگاهی راه اندازی کنید

2 پسندیده

این افزونه برای نسخه های وردپرسی به تازگی منتشر شده. به نظر میرسه نسخه اصلی پرمیوم باشه. این نسخه رو شما دارید؟ مارکت های ایرانی به تازگی منتشر کردند تا جایی که میدونم.

این حالت که نسخه ی موبایل یه پیج دیگه ای باشه کلا خوبه برای سئو؟ من قالبم این حالت رو داره. یه برگه مخصوص نسخه موبایل داره که میتونم اون رو جدا طراحی کنم و تو تنظیمات قالب مشخص کنم که این برگه رو به عنوان نسخه ی موبایل نشون بده.
ولی چون فکر میکردم اینطوری دارم ایندکس های صفحه ی اصلیم رو تو دو تا برگه ی جدا تقسیم میکنم، این کار رو نکردم. و در حال حاضر داره حالت رسپانسیو شده ی همون نسخه ی دسکتاپ رو تو موبایل نشون میده. (که البته گوگل وبمستر هم ارور سرعت برای نسخه موبایل میده بهم :frowning: )

amp با ساختار ریسپانسیو یا قالب جداگانه طراحی کردن برای موبایل متفاوته.

چون ساختار amp بر اساس استاندارد و تگ و قالبی هست که مختص به این مسئله بوده و گوگل برای رتبه بهتر و اهمیت به کاربران موبایلی این فناوری رو عرضه کرده است. شما باید از افزونه های AMP به منظور بهبود رتبه گوگل و راحتی کاربران موبایلی نصب و تنظیم کنید. در غیر این صورت با خطاهایی در سرچ کنسول گوگل مواجه خواهید شد

1 پسندیده