افزونه Jw Player

@Angel
سلام افزونه ویدیو پلیر jw player لازم داشتم کسی داره این پلاگینو ؟

سلام
متاسفانه این افزونه در دسترسم نیست افزونه های بهتری هستن مثل [Elite Video Player] ، اگر خواستید بگید آماده کنم

@Angel

l
میخوام یک پلی لیست به این شکل بسازم از نظر شما هر افزونه ای میتونه بهم کمک کنه بهم بدین لطفا تشکر از زحمات شما

خدمت شما ، این پلی لیست که هیچ هزاران آپشن خیلی حرفه ای تر هم داره این افزونه + اینکه میتونید ویدئوهارو داخل گوگل درایو قرار بدید و اونو به گوگل درایو وصل کنید و هزینه هاست و… نداشته باشید

2 پسندیده

سلام | آخرین نسخه فارسی این افزونه:
2dzs_jwplayer2.0.2.1.zip (1.6 مگابایت)

Elite Video Player خیلی کامل تر هست.

سلام خانم ندا
از گوگل درایو سال پیش سرویس تجاری گرفتم (که مجبور بودم خرید و ساخت اکانت رو با ip آمریکا انجام بدم) که با این افزونه ویدیو هایی رو به نمایش بزارم از گوگل درایو که بعدش متوجه شدم آی پی ایران نمی تونه ویدیو هارو مشاهده کنه و حتما باید آی پی غیر ایران باید باشه. با پشتیبانی آنلاین گوگل صحبت کردم گفتن جزو تحریم های آمریکا هست. دراپ باکس و وان درایو و … همه به همین صورت بودن | برای نمایش ویدیو تنها راه خرید و گذاشتن در هاست هست. 7 ماه یا یک سال قبل اینطور بود

1 پسندیده

سلام چطوری ؟ آره با آی پی ایران مسدود هست سرویس ها ، من از گوگل سرور مجازی دارم اما با ای پی ایران امکان ورود بهش نیست اصلا هرکاری هم کردم میگن نه که نه

سلام ممنون.
آره منم همین مشکل رو داشتم قبلا الان فقط یک حساب گوگل ساختم از قبل ساختش نورد وی پی ان روشن کردم رو آی پی آمریکا تا تونستم سرویس تجاری گوگل درایو بخرم اون هم فقط برای نگه داشتن فایل های حجیم چون راحت به جاهایی که می خوام وصل میشه.
ساخت جیمیل و فعال کردن سرویس همه با وی پی ان بود بعدش یک بار با وی پی ان تو حساب لاگین کردم کوکی ها ذخیره شد دیگه به فیلتر شکن نیازی نیست برای فعالیت. میشه فیلم و صوت گذاشت دید و شنید ولی آی پی غیر ایران باید باشه برای دراپ باکس و وان درایو و … هم همین طوریه.

با پشتیبانی آنلاین گوگل تو صفحه پشتیبانی صحبت کردم بنده خدا می گفت دوست داره کمک کنه مشکل حل بشه ولی شرکت نمی زاره به خاطر تحریم ها

1 پسندیده

البته با همشون میشه لینک دانلود مستقیم ساخت هم اسکریپت تبدیل به لینک دانلودشون هست ولی بازم چون تحریمه آی پی ایران یک صفحه باز میشه می نویسه (آنتی ویروس نتوانست فایل را برسی کند در صورت مطمعن بودن از فایل گزینه در هر حال دانلود شود را بزنید)

تشکر از شما راهنمای ویدیویی اینو هم دارین ؟؟؟

سلام
خیر
کار باهاش ساده هست

میشه مختصر بگین نمیتونم کار کنم باهاش سرچم زدم ، میخوام پلی لیست درست کنم دقیقا مثل اون عکسی ک فرستادم میشع ؟

~ایمیل حذف شد! اشتراک گذاری ایمیلی یا دیگر روش های تماس به صورت عمومی غیر مجاز است.~

ایمیل بزنید فایل زبان فارسی Elite ارسال شود
با jw player نمیشه چیز مد نظرتون رو در آورد

سلام و عرض ادب. ببخشید نسخه 5.9 الیت پلیر رو دارید؟

@Angel برای فایل صوتی چی؟ چیزی هست که آدرس دایرکتوری رو بگیره و پلی لیست بده؟

سلام من هم افزونه elite رو نصب کردم هم steller ولی جفتشون در موبایل، لیست پخش غیب میشه و الیت هم که عکس های لیست پخش و نشون میده درست کار نمیکه تو موبایل …
آیا میدونید مشکل از کجاست ؟
و اینکه آیا jw player هم همین مشکل رو داره ؟
لطفا کمکم کنید دوستان …