افزونه آمارگیری برای وردپرس

سلام دوستان افزونه امار وردپرس به جز گوگل انالیتیکس و امار وردپرس چه افزونه ای خوبه که داخل خود وردپرس امار نشان بده خیلی ممنون

اکثر افزونه های آماری معمولا اطلاعات درستی ارایه نمی کنند و معیار درستی برای اندازه گیری ندارند به نظر من بهترینش همون گوگل آنالیتیکسه در زیر لیست ده تا افزونه رو آوردم که کی تونید ازشون برای آمار گیری استفاده کنید

افزونه Jetpack by WordPress.com
افزونه Google Analyticator
افزونه Slimstat Analytics
افزونه WP Statistics
افزونه Visitors Traffic Real Time Statistics
افزونه WassUp Real Time Analytics
افزونه Google Analytics Dashboard for WP
افزونه WP Live Statistics
افزونه Blog Stats by W3Counter
افزونه Cystats

4 پسندیده

افزونه WP Statistics نصب کرده بودم دیروز بخاطرش کل هاست رو معلق کردن داشت از منابع زیادی استفاده میکرد بعد حذف کردم
اخه یه افزونه میخوام که داخل وردپرس امار ببینم

درو
ببینید شما اگر از هر افزونه ای استفاده کنید بدون شک از منابع سرویس شما استفاده میکنه ولی 2 چیز رو همیشه در نظر داشته باشید
1: سرویس خوبی تهیه کنید تا این مشکل نباشه ، من الان خودم از سون هاست سرویس میگیرم منابع بصورت خیلی خوب جوابگو هستند تازه با میزان ورودی سرسام آور سایت من
2: از افزونه ای استفاده کنید که ترجیحا از گوگل کمک بگیره اما اگر هم نیاز دارید که بصورت داخل سایت کارکنه و از جای دیگه نخونه افزونه سبکی باشه که من الان لینک یکی از بهترین افزونه های آمار رو براتون میزارم که توی ژاکت هم نسخه فارسی کرده این محصول رو باقیمت های مختلفی خرید فروش میکنند

موفق باشید

5 پسندیده

سایت امارفا خوبه نیاز به افزونه نداره امار خوبی میده تمام بخش هارو

2 پسندیده

سلام. افزونه monsterinsights عالیه. از اون استفاده کنید.

از این لینک دانلودش کنید:
google-analytics-premium.zip (1.8 مگابایت)

3 پسندیده

ممنون از شما اما سعی کنید افزونه را در انجمن ضمیمه کنید

5 پسندیده

سلام. @Angel جان
ممکنه monsterinsights رو براش یه تاپیک درست کنی و بگذاریش؟
جاش جدا خالیه!
از زحماتت بی نهایت ممنونم :slight_smile:

2 پسندیده

سلام
بهترین راه این هست که از آنالیتیک گوگل استفاده کنید چون افزونه های آماری علاوه بر درگیر کردن منابع سرعت پینک سایت را هم بالا میبرن ، می تونید یکی از این افزونه ها را فعال کنید و تست بگیرید و بعد از غیرفعال کردن هم تست بگیرید و نتایج را با هم مقایسه کنید

3 پسندیده