افزونه ی ارسال خبرنامه برای وردپرس

سلام دوستان.
دو تا سوال در مورد افزونه های ارسال خبرنامه داشتم.
اول این که این ایمیل ها چه جوری ارسال می شن؟ یعنی از هاست خودم حجم کم می کنن؟ صرفا با نصب افزونه می شه ایمیل ها رو ارسال کرد؟ در مورد بحث هاستینگ چیزی نیاز نداره؟
دوم این که من در حد 1 روز از MailChip for WordPress استفاده کردم.
فرداش دیدم دیگه بالا نمیاد. بعدا متوجه شدم که برای کاربرای ایرانی مشکل داره و بحثای تحریم و از این حرفا رو داره.
می خواستم نهایت یک افزونه ی رایگان که با کاربرای ایرانی هم مشکلی نداره معرفی بفرمایید.
برای سایتم می خوام یه بخشی درست کنم که که کاربر ایمیل، اسم،موضوع علاقه مندیش و نهایتا شماره تلفنش رو بده و عضو خبرنامه بشه.
بعدا هر موقع خواستم یا پست جدیدم رو ایمیل کنم یا یه متنی که مدنظر خودم باشه.
خیلی تو این زمینه حرفه ای نیستم. یه افزونه ای رو می خواستم که کار باهاش ساده باشه
ممنون می شم اگر با این شرایط یه افزونه ی مناسب معرفی کنید.

سلام خدمت شما دوست عزیز
بهترین افزونه , افزونه ی bloom هستش
این افزونه قابلیت اتصال تمامی سرویس دهندگان ارسال ایمیل هستش
همچنین این افزونه قابلیت شخصی سازی دارد
میتونید خیلی راحت از طریق دمو های مختلف برای خودتون اون چیزی که احتیاج دارید رو پیاده سازی کنید (از نظر شکل ظاهری )
همچنین امکان شخصی سازی مقادیر دریافت از کاربر هم میباشد (دریافت ایمیل ,شماره و…)
کافیه شما افزونه رو نصب و فعالسازی نمایید
سپس اطلاعات ورود یا api سرویس دهنده ایمیلتون رو وارد نمایید ( ابتدا باید در سرویس دهندگان ایمیل ثبت نام کنید همانند mail chimp که عرض نمودید)
سپس به شخصی سازی فرم مورد نظرتون از طریق پنل تنظیماتی که افزونه به شما ارائه میده اقدام کنید
برای دانلود هم لینک مقابل اقدام کنید : ( افزونه bloom فارسی )
همچنین افزونه bloom ارسال شده برای شما فارسی میباشد

3 پسندیده

متشکرم از این که جوابم رو دادید
فکر می کنم درست متوجه نمی شم

یعنی با این افزونه نمی شه ایمیل ارسال کرد؟ اگر نمیشه پس کار این افزونه چیه؟

سخت نیست؟نیاز به برنامه نویسی نداره؟

mail chimp یک api می داد. همون api رو باید وارد کنم؟
خب اگه بخوام دوباره از mail chimp استفاده کنم که دوباره به مشکل ای پی و تحریم و این حرفا می خورم.

1-با این افزونه نمیشه ارسال کرد
2- نه سخت نیست , فرم های آماده به شما اراده میده این افزونه
3-بطور کلی گفتم که میتونید از هر ارائه دهنده سرویس ایمیل میتونید استفاده کنید و بعنوان مثال mail chimp رو گفتم

2 پسندیده

سلام حسین اقا
این افزونه کارش ساخت قالب ایمیله یعنی؟

شما خودتون چه سرویس رایگانی رو پیشنهاد می دید؟
منم قبلا از همین mail chimp استفاده کردم و همین مشکل رو داشتم