انتخاب سرور برای سایت ربات فالو انفالو اینستاگرام

سلام خدمت اساتید . سایت ربات فالو انفالوی اینستاگرام دارم و از مشخصات هاست وردپرس خارج
بسته ۳ وردپرس استفاده میکنم ، فعالیت ربات اکثر اوقات متوقف میشه و کاری انجام نمیده میخواستم راهنمایی بگیرم از چه مشخصات و منابعی استفاده کنم که جوابگوی فعالیت ربات باشه و برای کاربرا مشکلی پیش نیاد توی درست انجام دادن اسکریپت ممنون

1 پسندیده

سلام خدمت شما

اول باید دید که آیا توقف اسکریپت شما به چه دلیلی هست؟ آیا وقتی از کار میفته، تو کنترل پنل سی پنل، میزان منابع رو تخمین زدید از نمودار؟ تو کنترل پنل سمت راست مصرف منابع در حال استفاده رو نشون میده، اگر بخشی رو زرد یا قرمز نشون بده اون وقت می تونین متوجه بشین که آیا با کمبود منابع طرف هستید یا خیر.

بعد از اینکه از کمبود منابع مطمین شدید، اون وقت می تونین یه سرور مجازی KVM سفارش بدین تا منابع اختصاصی در اختیار داشته باشین. البته سرور های مجازی دارای دنگ و فنگ هستن و نیاز دارید که از اون مدیریت اون اطلاعات قبلی داشته باشید وگرنه با یه اشتباه کوچیک ممکنه همه چیز از کار بیفته. اگر از لحاظ بودجه ای مشکلی ندارید، ما سرویس مدیریت سرور مجازی به صورت ادآن رو ارایه میدیم که از صفر تا صد براتون مدیریت میشه به همراه مونیتورینگ ۲۴ ساعته.

اگر بعد از بررسی متوجه شدید که مشکل از منابع نبود، کران جاب ها رو بررسی کنین. (فکر می کنم اکثر اسپریکت های اینستاگرامی با Cron Job کار می کنن) حدس دیگه من اینه که شاید کران جاب های شما تایم آوت میدن (Timeout) اگر اینطور باشه، ۲ راه دارید:

۱- افزایش زمان اجرای کران جاب ها مثلا به جای هر دقیقه، هر ۵ دقیقه کران ها اجرا بشن
۲- افزایش مقدار Execution Time Out

در مورد اول که مشخص هست که چطور باید این کار رو انجام داد. در مورد مورد دوم، برای افزایش این مقدار وارد کنترل پنل بشین و از بخش Software روی Select PHP Version کلیک کنین، بعد از انتخاب نسخه PHP دلخواه (معمولا 5.6 هست) روی Switch کلیک کنین. از این بخش می تونین این مقادری رو به مورد دلخواه تغییر بدین. مقدار پیشفرض فکر می کنم ۳۰ باشه که می تونین این رو به ۳۰۰ تغییر بدین.

این کارا رو انجام بدین اگر همچنان مشکل داشتید، با ذکر نتیجه این تاپیک رو بروزرسانی کنین تا شما رو بیشتر راهنمایی کنم.

موفق باشید

2 پسندیده