اوردن ویدو در سرچ گوگل

سلام
من سایت فیلم سریال دارم تقریبا برای همه پستام ویدو و جدیدا از خود هاستمم میزارم چکار باید کنم مثل متن عکس تو گوگل ایندکس بشه؟(منظورم دمو فیلم ها تو گوگل قسمت ویدو ایندکس بشه)

با سلام
از روش آموزشی زیر استفاده کنید

مرحله اول : انتخاب نام ، توضیحات و برچسب های مناسب
از آن جایی که وب سایت های اشتراک ویدیو از سئو و ارزش دامنه بسیار بالای برخوردار هستند ، مطالب و ویدیوهای موجود در آن ها از نظر گوگل از اهمیت بیشتری نسبت به وب سایت های معمولی برخوردار بوده و جایگاه بهتری را در نتایج به خود اختصاص می دهند. بنابراین بایستی هنگام آپلود ویدیو ، عنوان و توضیحات مناسبی را برای ویدیوی خود انتخاب کنید تا هنگان حستجوی کاربران ، ویدیوی شما در بین نتایج جستجو قرار بگیرد. همچنین کلمات کلیدی موردنظر خود را به عنوان برچسب برای ویدیو تعیین نمایید. در هنگام تعیین این کلمات باید حتما این نکته را مدنظر قرار دهید که کلمات انتخابی از نظر تعداد جستجو در شرایط خوبی بوده و برای کاربران از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

برچسب ویدیو
مرحله دوم : ثبت لینک صفحه ویدیو در گوگل
حال پس از آن که ویدیو آپلود شد ، بایستی لینک صفحه حاوی ویدیو را در گوگل ثبت نماییم. این کار به گوگل در پیمایش صفحه ویدیو و افزودن هرچه سریعتر آن به نتایج جستجو کمک می کند. می توانید برای ثبت صفحه ویدیوی خود در گوگل از این لینک استفاده نمایید. پس از باز شدن صفحه ، آدرس صفحه را در قسمت URL وارد نموده و پس از انتخاب گزینه “I’m not a robot” ، دکمه Submit Request را فشار دهید تا آدرس لینک موردنظر شما در گوگل ثبت شود.

ثبت سایت در گوگل

مرحله سوم : اشتراک گذاری لینک ویدیو در شبکه های اجتماعی و سایت های مختلف
یکی از روش هایی که می توانید به وسیله آن هم مخاطب بیشتری را به سمت صفحه ویدیوی خود هدایت کرده و هم ارزش صفحه حاوی ویدیو را در گوگل بالاتر ببرید ، به اشتراک گذاری ویدیو در شبکه های اجتماعی و وب سایت های مرتبط می باشد. به طور طبیعی هر چه یک لینک در سایت های مختلف (و البته با کیفیت) پخش شود ، از نظر گوگل ارزش آن لینک بالاتر رفته و در نتایج جستجو نتیجه بهتری را برای شما به ارمغان می آورد.

مرحله چهارم : افزایش ترافیک و ورودی از گوگل
از دیگر فعالیت هایی که باعث بهبود وضعیت ویدیو در نتایج جستجوی گوگل می شود ، افزایش تعداد کاربران و ورودی های آن صفحه می باشد. هرچه تعداد بالاتری بازدید از ویدیوی شما انجام شود ، باعث بالارفتن ترافیک صفحه شده و افزایش ورودی از گوگل نیز یکی از پارامترهای مهم و تاثیر گذار گوگل برای رتبه بندی به حساب می آید.

منبع: کلیک اول

3 پسندیده