ایندکس نشدن صفحه اصلی سایت در گوگل

سلام دوستان
کسی میدونه چرا صفحه اصلی سایت من ایندکسی نمیشه؟
قبلا ایندکس می شد الان دو سه ماهه ایندکس نمیشه!!
سایت وردپرسی هست و سایت مپ از افزونه یواست هستش.
ممنون از جواباتون پیشاپیش
https://majonsaz.ir/

2 پسندیده

درود
مشکل شما چند حالت ممکنه داشته باشه که دونه دونه بر اساس اولویت چک میکنیم تا رفع بشه :
اولین و شایع ترین مشکل رو ابتدا بررسی کنیم
شما وارد بخش تنظیمات وردپرس بشید و زیر مجموعه خواندن رو بزنید که میشه مطابق آدرس زیر :
yoursite.com/wp-admin/options-reading.php
انتها گزینه نمایش به موتورهای جستجو رو نباید تیک کرده باشید ، چون با تیک کردن این گزینه شما از موتورهای جستجو میخواید که سایت شمارو ایندکس نکنن ، پس شما نباید این گزینه رو تیک کرده باشید

3 پسندیده

سلام . نه این تیک زده نشده

1 پسندیده

خوب حالا شما یه لطف کن وارد حساب کاربری وب مستر گوگلتون بشید ،
سایتتون رو حذف کنید و دوباره ادد کنید و نقشه سایت رو دوباره بفرستید و همینطور از صحت کارکرد و شناسایی robots.txt هم مطلع بشید ، بعد یه پست ارسال کنید و از بخش Crawl زیرمجموعه Fetch as google رو انتخاب کنید و آدرس مطلبتون رو بدید و fetch کنید و بعد رکوئست ایندکس بزنید یعنی دستی برای سرعت بخشیدن و پشت سر گذاشتن مراحل دو روزه گوگل درخواست بدید ببینید همون موقع مطلب ایندکس میشه یا نه

3 پسندیده

ممنون از پاسخگوییتون آره همه این کارارو چند بار انجام دادم. مطلب هم سریع ایندکس میشه. اما فقط صفحه اصلیه که نیست.

منظورتون اینه صفحه اصلیتون ایندکس نمیشه ؟ خوب برای فچ کردن یبار صفحه اصلیتون رو فچ کنید یکبار هم فید سایتتون رو
https://majonsaz.ir/feed

1 پسندیده

خیلی جالبه ایندکس شد چند ساعت صفحه اومد. الان زدم بازم از نتیجه های گوگل رفت.

بعضا کل سایت و بعضا یک صفحه مثل صفحه اصلی ممکنه پنالتی بشه
شما با مروگر و یا با یک سیستم دیگه هم چک بکنید. آدرس سایتو بدید ما هم سرچ کنیم ببینیم میاد یا نه

1 پسندیده

خوب با این اوصاف که برای چند ساعت ایندکس شدید میتونم حدس بزنم هوم پیج تون رو نوفالو کردید
اینجور که من اسکن کردم سایتتون رو از افزونه Yoast برای سئو قدرت میگیرید ، داخل تنظیمات افزونه ببینید نوفالو نکرده باشید هوم پیج رو
نظر و تجربه شخصی من افزونه All ine one SEO هست ، گمراهی های yoast رو هم نداره ، البته میگم این یه نظره و حکایت سیستم عامل رو داره ، باز پیگیر نوفالو باشید و چک کنید حتما

4 پسندیده

ممنون از راهنمایی های دوستان.
انگاری ایندکس شده.

متاسفانه باز صفحه اصلی سایت از دسترس خارج شد.

سلام خدمت شما
دوست عزیز قطعه کد <meta name="robots" content="noindex,follow"/> را از ایندکس اصلی سایتتون بردارید!
علت این که نباید باشد این است که وقتی ربات گوگل به این صفحه سر می زند به دنبال کد های META و TITLE و متن های موجود در صفحه می گردد وقتی که به کد ؛

<meta name="robots" content="noindex,follow"/>

را می بیند می فهمد که این صفحه را نباید ایندکس و بررسی کند.
به همین خاطر صفحه اصلی شما ایندکس نمیشود.
فقط اگر به جای کلمه noindex کلمه ی index بود ان زمان شما به گوگل اجازه ی بررسی می دهید ,که هر زمانی که دوست داشت بیاید و به سایت شما نگاهی بکند و ایندکس کند.

• در صورتی که از افزونه خاصی برای سئو سایتتون استفاده کرده اید بررسی نمایید که تنظیمات مختص ایندکس صفحه اصلی را فعال کرده باشید!!!
2 پسندیده

ببخشید دوست عزیز فقط من نتونستم پیدا کنم این قطعه کد رو .
یکم راهنمایی بیشتر می کنید کجا می تونم این کدو تغییر بدم.

2 پسندیده

نه منظور در ویرایشگر خود وردپرس این کدو پیدا نکردم. تو سورس کد دیدمش.
منظورم اینه که در فایل منیجر برم تغییرات انجام بدم یا …

من به شما گفتم اول مشکلتون نوفالو هست که دستور دادید با افزونه یوآست و پیشنهاد مهاجرت به all in one seo زو دادم ، به هر حال از این بخش افزونه یوآست میتونید این نوفالو رو بردارید

1 پسندیده

خیلی ممنون از شما دوست عزیز.

1 پسندیده