باز نشدن کد پاپ آپ در وب سایت

سلام
من تبلیغات پاپ آپ رو از سایتم برداشتم بعد دوباره گذاشتم ولی نمیدونم چرا تبلیغات دوباره باز نمیشه لطفا راهنمایی کنین عزیزان

با سلام

لطفا اطلاعات بیشتری ارایه بدین. ما که نمی تونیم مشکل شما رو حدس بزنیم. مثلا آدرس وب سایت رو بزارید، کد پاپ اپ رو بزارید. اطلاعاتی که می تونه مشکل شما رو نشون بده.

اگر قوانین و مقررات استفاده از انجمن رو مطالعه نفرمودید اون رو مطالعه بفرمایید.

عذر میخوام آدرس سایتم
Nizfilm.com
اینم کد پاپ آپ

اینم کد پاپ باکس

من کدی نمی بینم. لطفا بعد از paste کردن کد، کل کد رو انتخاب کنین و از ابزار نمایش کد در ویرایشگر استفاده کنین.

Screenshot%20at%20Jul%2007%2019-55-30

کد ها رو تو یه فایل txt بزارید و ضمیمه کنین.

کد تبلیغات

سلام
کد پاپ آپ رو داخل کد های قالبتون ناقص قرار دادید

این کد هایی که بالای تگ head قالبتون قرار دادید رو پاک کنید و کد جدید رو داخل تگ head
قرار بدید

1 پسندیده

گذاشتم پاپ باکس باز میشه ولی پاپ آپ باز نمیشه خودتون چک کنید
Nizfilm.com

پاپ باکس باز میشه پاپ آپ باز نمیشه

دوست عزیز شما کلا تگ head قالبتونم پاک کردید :sweat_smile:
ولی هنوز نتونستید کد ناقص رو بردارید

1 پسندیده

کد ناقص را پاک کردم
کد اصلی رو تو تک head قرار دادم لطفا راه چاره را بیان کنید ممنون

اقای نوری
به این نکته توجه کنید که تگ head بصورت
QIP%20Shot%20-%20Screen%20372
نماش داده میشه
وقتی گفتم کدتون رو داخل تگ head بزارید یعنی شما باید کد پاپ اپتون روبصورت زیر بزارید :

سعی کنید کد پاپ آپ رو پایین تگ head مطابق عکس بالا قرار بدید

2 پسندیده

سلام من به کسانی که کد نویسی یاد ندارند و وقتی که میخواهند کدی را در هدر یا فوتر قرار دهند گیج و سردرگم می شوند پیشنهاد میکنم از افزونه Insert Headers and Footers استفاده کنند

کار با این افزونه بسیار ساده است. پس از نصب در قسمت تنظیمات وردپرس Insert Headers and Footers را پیدا کرده و روش کلیک کنند

ScreenHunter%2043

در کادر اول میتونید هر کدی که خواستید رو در Header قرار بدید در کادر دوم هر کدی که خواستید رو در Footer قرار بدید و دکمه Save رو بزنید به همین راحتی

2 پسندیده