بررسی domain authority و spam score با moz extension

با سلام خدمت تمامی اعضای محترم انجمن سون هاست
قصد دارم بک لینک و ریپورتاژ برای سایتم تهیه کنم.
بعضی از سایت ها ذکر کردن که بک لینک ها و ریپورتاژها در چه سایت هایی قرار می گیرن.
می خواستم domain authority و spam score شون رو چک کنم.
از moz extension استفاده می کنم. می خواستم ببینم اعداد و ارقامی که می گه صحیحه؟
و این که اگر بخوایم از جایی بک لینک یا ریپورتاژ بگیریم همین دو تا فاکتور از اون سایت باید بررسی بشه؟
اقای سیدزاده شما نظری ندارید؟ @arta

دو معیار اصلی moz را میتوان Page authority و Domain authority نامید
اما نمیشه به این دو فاکتور برای خرید بک لینک یا ریپورتاژ اکتفا کرد
به عنوان مثال وبسایت هایی قدیمی ، پربازدید و قدرتمند در این سیستم امتیاز دهی MOZ دارای رتبه هایی بسیار پایینی بوده و برعکس آن وبسایت هایی بدون ترافیک سالم و بدون محتوای خاص دارای امتیازهای بالایی در MOZ هستند.
همچنین تا جایی که بررسی شده است سایتی که به طور کلی از نتایج گوگل حذف شده است (اسپم،پنالتی و …) میتواند همچنان به رتبه های بهتری در MOZ دست یابد حال اینکه دریافت بک لینک از اینچنین سایت هایی میتواند بسیار خطرناک باشد.

اما برای خرید بک لینک و ریپورتاژ به موارد زیر توجه کنید

• بک لینک های خریداری‌شده را بافاصله زمانی و جداگانه اعمال کنید. برای مثال پیشنهادتی مانند پکیج بک لینک و رپورتاژ در 10 سایت با پیچ اتوریتی های مختلف انتخاب مناسبی نیست.
  • به صورت مستقیم با مدیر سایت در تماس باشید و باواسطه‌های تبلیغاتی همکاری نداشته باشید.
  • با سایت های که به طور گسترده و عمومی به صورت پکیج یا تکی اقدام به فروش لینک و پذیرش تبلیغات می‌کنند همکاری نکنید.
  • تنها از سایت های مرتبط با حیطه کاری خود لینک خریداری کنید.
  • بجای استفاده از تبلیغات متنی در ساید بار یا فوتر سایت ها، از تبلیغات محتوایی و مطالب اختصاصی استفاده کنید.
  • بجای خرید بک لینک در تمام صفحات یک سایت، در یک یا چند صفحه خاص تبلیغ و لینک دریافت کنید.
  • نسبت لینک های خریداری‌شده به کل لینک های ورودی سایت کمتر از 10 درصد باشد.
4 پسندیده