بهترین افزونه سئو ، کش و فشرده سازی تصویر + دانلود

سلام

• در بهترین حالت عدم استفاده از افزونه های اضافی ، بهینه سازی تصاویر بصورت دستی و …
  • بهترین افزونه در داخل ایران : افزونه های مخزن وردپرس
  • محتوای اختصاصی ، ui & ux متناسب و اصولی ، افزایش سرعت بارگذاری سایت ، لینک سازی داخلی و خارجی ، میزبان خوب ، مطالعه و یادگیری ، بهترین افزونه های تمام سایت ها هستند.

سربلند باشی دوست من

2 پسندیده

الان من 49 تا افزونه رو سایت دارم .
موندم اصلا گیج که چیکار کنم
پاک میکنم کارم لنگ میمونه
نگه میدارم سرعت کمه
البته https://Gtmetrix.com بهم 89 تا 94 رو راحت میده ولی در حالتی اه که سایت من تعداد کاربراش الان کمه برای بعد نمی دونم چیکار کنم

1 پسندیده

درود

۴۹ تا افزونه منطقی نیست. به نظر من برای همچنین استفادهای می بایست یه سیستم اختصاصی برای خودتون درست کنید. مثل لاراول که برای پروژه های سنگین و پر امکانات خیلی مناسبه.

باید هم نگران باشید. چون اینجا بحث میزان منابع نیست. سرور اختصاصی هم داشته باشید به همین شکل خواهد بود.

این همه افزونه دقیقا چیکار می کنن؟ فعالیت شما چیه؟

3 پسندیده

@arta مثل لاراول

این چه نوعی هستش میشه توضیح بدید؟

افزونه W3 Total Cache چطوریه به نظرتون کدوم خوبه.

درود

کاملا درک می کنم اما خوب این استفاده سنگین است و با تکیه به فقط افزونه نمیشه کار رو پیش برد. همونطور که گفتم شما از مرحله بهینه بودن و میبانی گذشتید و چون نوع استفاده غیر استاندارد هست در آینده به مشکلات زیادی بر می خورید.

نصف بیشتر افزونه هایی که مطرح کردید سنگین هستن. مشکل اصلی اینجاست که ۹۰٪ این افزونه ها کلی امکانات دارن که مورد استفاده قرار نمیگیرن اما چون تو یه bundle میان شما منابع رو قربانی می کنید. شما باید یه سیستم درست کنید که مختص نوع استفاده شما باشه و اگر هم قراره وردپرسی و با افزونه باشه، حداقل امکانات اضافه رو به صورت اصولی حذف کنید که اون هم نیاز به برنامه نویسی داره.

ببینید شما ۲ راه دارید که بهترین کار هست برای همچنین وب سایت های سنگینی:
۱- اگر قرار هست به استفاده از وردپرس ادامه بدین، باید سیستم رو در وردپرس اختصاصی بنویسید
۲- سیستم رو از صفر با زبان برنامه نویسی Laravel PHP پیاده سازی کنید

هر دو روش هزینه بردار هست، یه چیزی بین ۴ الی ۱۰ میلیون تومان.

3 پسندیده

برنامه نویسی بر اساس PHP با فریموورک Laravel
این آموزش خیلی کاملی هست: آموزش لاراول

این افزونه هم به نوبه خودش خوب هست اما بستگی به نوع استفاده، سرور و تنظیمات سرور شما داره.

1 پسندیده

افزونه wp rocke راکت نیز به پست اول اضافه شد!
لطفا دوستان هر کدوم از افزونه های مورد نیاز وردپرس رو دارن قرار بدن یا لینک نسخه رایگان رو بفرستن من بزارم تو پست اول

افزونه Yoast SEO Premium فارسی نسخه 10.1.3 از یکی از سایت ها دزدی دریایی ایرانی به قول آرتا جان :smile:

1 پسندیده

سلام محمد جان خوش امدی به انجمن 7 هاست . مرسی

1 پسندیده

سلام
ممنون عزیزم
خواهش میکنم

سلام
افزونه ای که برای کش اسمی ازش آورده نشد wp fast cache هست که ادغام نسخه رایگان و پرو با هم واقعا عالی هست و من برای چندتا سایت نتایج بهتری در مقایسه با افزونه های کش دیگه بدست آوردم ,می تونید تست کنید و خودتون تفاوت را ببینید

2 پسندیده

ممنون از توضیحتون
ببخشید بخش ریدایرکت خطاهای 404 داره این افزونه؟
چون من با yoast حدود 3000 تا لینک تا حالا ریدایرکت کردم به all in on seo تغییر بدم مشکلی دیش نمیاد برای ریدایرکت ها؟

1 پسندیده

WP Fastest Cache Premium
این افزونه رو امروز تست کردم از راکت خیلیییییییییییی بهتره
دوستان دیگه هم تست کنن نظر بدن

2 پسندیده

موافقم باهات
خیلیییییییییی شدید
نسخه pro ‌رو داری برام بفرستی لطفا!

1 پسندیده

سلام
:pray: :slightly_smiling_face:
خصوصی براتون ارسال کردم

3 پسندیده

سلام
افزونه واقعا خوبیه
توسط GTmetrix هم توصیه شده.

2 پسندیده

سلام

میشه از صفحه تنظیماتت یک شات بفرستی؟

@es010
سلام عرفان جان
ببخشید دیر جواب میدم یک مدت نبودم
شرمنده به پنل مشتری هام که براشون از wp fast استفاده کردم دسترسی ندارم تا عکس بگیرم ولی اصلا پیچیده نیست کل تنظیمات داخل یک صفحه است که من معمولا تیک همشو میزنم :joy:

3 پسندیده

سلام دوستان

من دیدم تو بخش بهینه ساز تصاویر resmush.it اول شده ولی بررسی کردم و دیدم 10 ماه از آخرین آپدیتش میگزره؟

با این حال پیشنهاد می کنید؟

سپاس بی کران

1 پسندیده

سلام
خوب آخه مشکلی نداشته تا الان ، بروزرسانی ا باید مشکلی پیش بیاد یا آپشن اضافه کنن دیگه
آپشن ک خیلی وقته اضافه نکرده مشکلی هم ک تا الان ندیدم کسی باهاش داشته باشه ، واقعا هم افزونه عالی هست

2 پسندیده