بهترین جایگزین برای افزونه LiteSpeed Cache

سلام
طبق پیشنهاد شما از افرونه LiteSpeed Cache در اوایل کار سایتم استفاده میکردم که طراح سایتم گفت با قالب سازگار نیست میخوام یک جایگزین خوب براش انتخاب کنم نمیدونم چی بزارم ؟این سوال اینجا مطرح کردم چون چون هاست پرسرعته بخاطر همین پرسیدم

درود

اول از همه باید بگم، پوسته ای که با یه افزونه ای مثل Litespeed Cache سازگاری نداره پس استاندارد نیست. توسعه دهنده ای این حرف رو بزنه فقط ناقابل و حرفه ای نبودن اون رو نشون میده که به جای رفع مشکل صورت مسئله رو پاک می کنه. خیلی خیلی ببخشید، پولتون رو به افرادی که اسم خودشون رو میزارن طراح ندین و به دنبال شخصی باشید که بتونه به کسب و کار شما احترام بزاره. کسی که نمی تونه مشکلات ابتدایی این چنین رو رفع کنه پس در آینده پشتیبانی درست نمی تونن ارایه بدن و اینجا سرمایه گذاری و زمان هدر رفته شما قربانی میشه.

جدا از داغون بودن مارکت ایران و ادعا های بی پایه و اساس توسعه دهنده نما ها، بهترین و سبک ترین افزونه کش افزونه WP Fastest Cache هست که از سادگی و بازدهی بالایی برخوردار هست.

موفق باشید

3 پسندیده

سلام
این خودش طراح اتفاقن نامی هستش گفت این افزونه چی کش میکنه باکس دانلودم درست کار نکنه این معرفی کردید قبلا برام نصب کرده بودید یک تنظیمات خاصی انجام داده بودید چطوری اون تنظیمات انجام بدم؟

بله، کاملا مشخص هست.

تنظیمات خاصی نداره. به همین دلیل گفتم خیلی ساده هست. فقط گزینه های رو فعال کنین.

1 پسندیده