بهترین قالب فروشگاهی وردپرس از نظر شما کدومه؟

سلام دوستان عزیز
من با یکی دو تا قالب آماده که خریداری کردم برای ساخت وب سایت فروشگاهی وردپرسی کار کردم و خیلی راضی نبودم البته بدم نبود.
اما اخیرا میخوام یه سایت فروشگاهی قوی ایجاد کنم.
ممنون میشم یه قالب فروشگاهی خوب رو که خودتون باهاش کار کردین رو بهم پیشنهاد بدین.
توی سایت های فروش قالب که همه میگن ما خوبیم و ماشالاه همه 5 ستارن ولی وقتی توی کار میری تازه میفهمی چه بلبشویییه و قالبا با نسخه لایوشون از نظر فنی متفاوتن و بین علما اختلاف بسیار.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

1 پسندیده

قبل از هر چیز نوع فعالیت خودتون مشخض کنید که برای چه موردی می خواین فروشگاه بزنین

1 پسندیده

لوازم التحریر هست
که تعداد اقلام کالا بسیار زیاده البته

قالب های زیادی هست که می تونید تهیه کنید این بستگی به سلیقه ی شما داره لینک زیر رو ببینید

2 پسندیده

بهترین قالبی که تاحال دیدم آوادا هست با انعطاف بالا و قدرتمند

4 پسندیده

البته بازم بر میگرده به خلاقیت شما اگه کمی به وردپرس آشنا باشید و بتونید با صفحه ساز ویژوال کامپوزر کار کنید میتونید استایل خیلی زیبایی درست کنید

2 پسندیده

درود
با احترام به نظر دوستان عزیز
من شخصا برای شاپ بیگ بوم رو دوست دارم ، قالبش فارسیش هم دارم حالا نمیدونم قوانین اجازه میده در اختیار قرار بدم یا نه
ولی عکسش اینه

4 پسندیده

فکر می کنم اگر قالبش ایرانی نباشه مشکلی برای ارائه ی فایل وجود نداشته باشه
قبلا اخرین نسخه ی ویژوال کامپوزر رو خود مهندس سیدزاده گذاشته بودن

1 پسندیده

سلام اگر امکان داره فایل قالب برا دانلود ارسال کنید با سپاس

درود
بسته نصبی آسان بصورت کامل براتون پ.خ شد.

2 پسندیده

ببخشید چرا نمیشه دید و دانلودش کرد؟

@Angel سلام میشه برای منم بفرستید قالب رو لطفا

@Hosein نظر شما در مورد بهترین قالب های فروشگاهی چیه؟

سلام خدمت شما اقای بختیاری عزیز
بهترین قالب از نظر خودم آوادا هست
واقعا قالب محشری هست
در جایگاه دوم قالب فلت سام عالیه
و در جایگاه های بعدی قالب های دیگه رو میشه قرار داد ولی کماکان بهترین قالب ها و این دو قالب هستند

1 پسندیده

ممنون حسین جان
اوادا رو امتحان نکردم. اتفاقا خیلی دوست دارم باهاش کار کنم ولی دلم می خواد قبلش با نسخه ی نال شدش کار کنم هر چی هم تا حالا از نت دانلود کردم پره باگ بوده
با فلت سام کار کردم. به نظر منم فوق العاده است.از وقتی با فلت سام کار می کنم بقیه ی قالبا رو دیگه گذاشتم کنار ! صفحه ساز خیلی قویی داره
اینم از اون قالباییه که فک کنم باید مستقیم از خود تم فارست خرید. مارکت های ایرانی اغلب پشتیبانی خوبی برای این قالب نمی دن

1 پسندیده

قالبهای فروشگاهی زیادی رو تست کردم. وودمارت عالیه اما فلت سام از لحاظ امکانات و سرعت لود فوق العاده اس.
قالبهای ایرانی زیبایی در این زمینه نیز وجود دارن اما یا سرعت لود خوبی ندارن و برای انجام برخی تغییرات نیازمند افزونه هستن.

2 پسندیده

@Hosein میشه نسخه ای اگه از فلت سام داری قرار بدی؟

@parvizb7 سلام
میشه آخرین نسخه اش رو قرار بدی؟

قالب فلت سام نسخه 3.8.3
– لینک دانلود حذف شد (لطفا به صورت خصوصی ارسال کنید) –

2 پسندیده

سلام
با احترام به نظر دوستان ولی انتخاب قالب برای سایت به معیارهای زیادی ارتباط داره یعنی نمیشه گفت یک قالب برای همه نوع سایتی مناسب هست
اول اینکه قالب های مولتی پرس زیاد مناسب سایت ها بصورت حرفه ای نیستن و بیشتر برای آماتورها هستن و کسایی که می خوان یک سایت کوچیک راه اندازی کنن
دوم اینکه باید حوزه فعالیت مشخص بشه و امکاناتی که لازم هست چون بعضی قالب ها چند فروشندگی هستن و امکاناتی دارن که بدرد یک فروشگاه تک فروشنده نمیخوره
سوم تعداد محصولات، فروشگاهی که تک محصول هست یک قالب سنگین نیاز نداره و با یک قالب سبک‌تر راحت تر و بهتر میاد بالا
البته نکات دیگه ای هم هست مثل سلیقه و سرعت لود و بهینه بودن قالب
برای انتخاب قالب به این نکات توجه کنید.
موفق باشید :hibiscus:

6 پسندیده