بهترین مکان برای آپلود ویدیوهای سایت

سلام دوستان. میخوام در بین مطالب سایت ویدیو بذارم. افزونه “سئو یواست ویدئو” رو هم نصب کردم.
الان مشکلم اینه که اگر ویدیو رو توی هاست سایت اپلود بکنم با افزایش محتوا، حجم سایت زیاد میشه و امکان داره بعدا توی مشکل بیوفتم.
اگر هم ویدیوها رو توی هاست دانلود بریزم افزونه سئو ویدئو شناساییش نمیکنه.
کسی راه حلی داره؟

درود

حقیقتش هیچ تجربه ای ندارم تو این زمینه. شاید @Angel یا @Hosein بتونن راهنماییتون کنن.

4 پسندیده

چون این افزونه برای سئو ویدئو های سایت شما تدارک دیده شده پس بهتره ویدئو ها رو داخل هاست خودتون در رسانه های وردپرس اپلود کنید و مورد استفاده قرار بدید
در افزونه سئو ویدئو امکان سئو ویدئویی که در محیط بیرون از سایت اصلی شما اپلود شده ندارد بعنوان مثال هاست دانلود به همین خاطر این خطایی که فرمودید برای شما نمایان شده.
اما شاید با اتصال بخش رسانه های وردپرس به هاست دانلود این مشکل برای شما برطرف شود (این مورد رو بررسی مکردم و از نتیجه ی کار اطلاعی ندارم)

5 پسندیده

درود
حسین عزیز درست گفتن ، ببین قسمت آخرش رو من تست کردم اگر نقشه درستی تهیه کنید برای ویدئوهاتون به راحتی معرفی و ایندکس میشن ، حالا اگر نقشه ویدئویی یوآست براتون کارساز نبود میتونید خودتون نقشه ویدئویی سایتتون رو بسازید یا از افزونه های مربوط به نقشه ویدئویی استفاده کنید و نقشه ویدئویی رو به گوگل معرفی کنید ، البته این در صورتی از دید گوگل پذیرفته میشه که شما ساب دامینتون رو بعنوان هاست استفاده کنید این هم در آخر ذکر کنم که ویدئو سئو صرفا کارشون ساخت نقشه ویدئویی سایت هست من روی افزونه all in one pro نقشه ویدئویی رو بدون مشکل و بدون ویدئو داخل دامنه اصلی یعنی روی ساب دامین معرفی کردم ، توی ادامه یه سری از افزونه هایی که سایت مپ ویدئویی براتون میسازن و معرفی به گوگل و بینگ میکنن رو میزارم که هر کدوم یه سری از سرویس های اشتراک گذاری ویدئو مثل یوتوب و … رو هم پشتیبانی میدن براتون که داخل توضیحاتش میتونید ببینید

3 پسندیده

آیا خود افزونه یواست سئو برای ویدیوهایی که روی هاست دیگه هستن و توی مطالب قرارشون میدیم نقشه سایت تولید نمیکنه؟
چجوری بررسی کنم نوی نقشه سایت هست یا نه؟
با استفاده از افزونه‌هایی که معرفی کردید میشه برای ویدیوهای خارجی توضیحات نوشت؟

یوئست خارجی رو نه نمیتونه وارد کنه ، ببین توی سایتم نرم افزاری رو گذاشتم که باهاش به راحتی میتونی نقشه سایت بسازی و به گوگل و باقی معرفی کنی

https://afree.ir/vovsoft-vov-sitemap-generator/

1 پسندیده