تبلیغات در گوگل ادوردز

بله ممنون اشتباه متوجه شدم . مرسی

معذرت می خوام اقای سیدزاده ببخشید مجدد در این مورد پیام می دم و مزاحم می شم.

بعد از این که دامنه رو از طریق هاست تغییر دادیم تنظیمات مربوط به خود وردپرس فقط از طریق افزونه ی Velvet Blues Update URLs درست می شه؟ توی خود وردپرس کار دیگه ای نیاز نیست انجام بدم؟

مشکلی نیست عزیز. خوش حال میشم راهنماییتون کنم.

به ترتیب:
۱- تغییر دامنه اصلی هاست
۲- پارک کردن دامنه قدیمی رو هاست و ریدایرک کردن اون به دامنه جدید
۳- تغییر آدرس دامنه از وردپرس:‌ داشبورد> تنظیمات> عمومی
۴- استفاده از افزونه Velvet و تغییر دامنه قدیمی به دامنه جدید
۵- وریفای کردن دامنه جدید در گوگل وب مستر
۶- وارد شدن به کنسول در دامنه قدیمی و تغییر دامنه (اینجا توضیح دادم)

1 پسندیده

خیلی خیلی متشکرم اقای سیدزاده واقعا لطف کردید :two_hearts::two_hearts::two_hearts:

این مورد به دست خود شرکت هاستینگ باید انجام بشه یا خودمون هم می تونیم انجام بدیم؟

با این کار اگر کسی دامنه ی قبلی رو سرچ کنه به دامنه ی جدید ریدایرکت می شه؟

بله، هاستینگ باید براتون انجام بده.

بله، دقیقا به همین دلیل هست که ریدایرکت می کنیم. ریدایرکت با کد 301 انجام میشه که برای سئو مشکلی ایجاد نمی کنه. این روش به سادگی به همه موتور های جستجو میگه که آدرس عوض شده.

1 پسندیده

بازهم ممنونم از توضیحتون
ولی باز یه چیزیش برام گنگه
این که می فرمایید دامنه ی قبلی رو روی هاست پارک و ریدارکت کنم برای چی دوباره باید دامنه پارک بشه؟ مگه قبلا پارک نبوده؟ یعنی با تغییر دامنه اصلی دامنه ی قبلی کلا از دسترس خارج می شه؟
تنظیمات مربوط به dns و از این جور حرفا تو کدوم مرحله باید صورت بگیره؟

وقتی دامنه اصلی رو تغییر بدین، دامنه قدیمی از سرور حذف میشه، اگه کسی وارد example.ir بشه چون این دامنه به جای متصل نیست خطا نشون میده رو صفحه مرورگر. اگه دامنه رو روی هاست پارک نکنین، چطور مرورگر بفهمه که کجا باید ریدایرک باشه؟

با تغییر دامنه اصلی به دامنه جدید، شما باید باید قدیمی رو پاک کنین. یه هاست نمی تونه ۲ تا دامنه اصلی داشته باشه. دامنه قدیمی یا روی همین هاست یا روی هاست دیگه ای باید پارک بشه (و قابل دسترس باشه) تا ریدایرکت شکل بگیره. در غیر اینصورت انگار دامنه به جا وصل نیست.

2 پسندیده

بی نهایت سپاسگزارم
این که دامنه ی ir رو هم روی سایت ریدایرکت می کنیم برای گوگل ادوردز که به مشکل نمی خوریم؟
و این که برای ساب دامین ها که نباید به صورت جدا کار خاصی انجام بشه؟

خیر مشکلی نداره. تو گوگل ادز فقط آدرس .com رو بدین. اونا کاری ندارن که شما دامنه آی آر پارک دارید. ساب دامنه ها هم مشکی نخواهند داشت.

1 پسندیده

1 نوشته با یک موضوع موجود ترکیب شدند: ست کردن dns های دامین

سلام اقای سیدزاده
ببخشید مجدد مزاحمتون می شم
خدا رو شکر اون مشکل کار نکردن صفحه ساز هم رفع شد
یکی یکی عکس هایی که لینک قدیمی داشتن رو عوض کردم
اما هنوز یه سری لینک قدیمی با پسوند .ir هست
اما الان ادرس اصلی سایت .com هست
برای ادوردز به مشکل نمی خوریم؟

سلام عزیز،

تا زمانی که خود صفحه لندیگ پیج .com هست و این صفحه خود به خود به جای دیگه ریدایرکت نمیشه، مشکلی نخواهید داشت.

1 پسندیده

ممنون
نه صفحه به جایی ریدایرکت نمی شه
ولی می خوایم که دامنه ی قبلی رو بهش ریدایرکت کنیم

1 پسندیده

با سلام منی که دامنه قبلیمو تو گوگل وب مستر ثبت کردم تو این مرحله باید دوباره دامنهجدید معمولی ثبت کنم?دامنه قبلی تو گوگل وب مستر هست چکارش کنم?

از اینجا باید دامنه رو تغییر بدین.
ظاهرا شما قبلا تیکت باز کردید، اطلاعات رو بفرستید تو تیکت مهندس رمضانی براتون انجام میدن.

2 پسندیده