تغییر دامین اصلی که به هاست وردپرس وصل شده

با سلام .
من الان یه هاست وردپرسی دارم که با دامین قبلی درحال کاره
اما میخوام اون دامنه کلا حذف شه و دامنه جدید جایگزین شه
ایا کل سایت به هم میریزه؟روش کار چی هست؟

سلام.
باید دامین اصلی سایتتون رو تغییر بدید.
اگر کار اصولی انجام بشه مشکلی پیش نمیاد اما توجه داشته باشید که سئو سایتتون با افت موقت مواجه می شه.بعد از تغییر دامین باید ادرس های دامین قبلی که توی سایت هست رو تغییر بدید که باید از افزونه استفاده کنید.
بسته به هاستینگتون داره.بعضی از هاستینگ ها خودشون تا یک قسمتی رو انجام می دن و بعضی ها رو باید خودتون انجام بدید بزنید.

این تایپیک رو دنبال کنید در همین مورد هست.کمکتون می کنه.

2 پسندیده

درود

در ادامه فرمایشات جناب بختیاری، می بایست دامنه اصلی هاست رو تغییر بدین. که اون هم میزبان باید براتون انجام بده. اگر از مشتریان سون هاست هستید، می بایست برای این تغییر تیکت باز کنین تو بخش پشتیبانی.

در مورد بهم ریختن، بله بهم میریزه. طبق تاپیکی که جناب بختیاری در پست قبلی به اشتراک گذاشتن عمل کنین و اگر مشکلی داشتید همون تو همون تاپیک مطرح کنین.

موفق باشید

3 پسندیده

سلام و درود اقای سیدزاده
یه پیشنهادی دارم و اونم اینکه
بهتره مثل سایتهای دیگه توی پنل سایتتون برای هر سرویس قابلیتی باشه که کاربر بدون نیاز به ارسال تیکت خودش مراحل تغییر دامنه رو انجام بده .

حالا جسارت نباشه من امروز از سرویسهاتون خرید کردم ولی در حین اینکه از خدمات شما استفاده میکنم از هاستینگ ل.ی.م.و هاست هم استفاده میکنم و قابلیتی که منو مجذوب کرد همین قابلیت تغییر دامنه توسط خود کاربر از داخل پنلش بود.
اگر شما هم این قابلیت رو اضافه کنید هم مقدار قابل توجهی از تیکتینگ کاهش پیدا میکنه هم کاربر راحتتر هستش.

پیشاپیش هم عید بر شما و مجموعه سون هاست مبارک باشه

دوست گرامی درود،
سال جدید رو خدمت شما تبریک عرض میکنم.
چنین قابلیتی در سون هاست وجود دارد شاید از نگاه شما دور بوده اما می توانید از منوی حساب کاربری سون هاست در whmcs منظورم هست بخش ابزار و زیر منو تغییر دامنه این مورد را برای هر سرویسی که مد نظر نظر دارید به راحتی تغییر بدید.
سون هاست از اولین ها بود که چنین ابزاری و دسترسی در اختیار کاربران قرار داده است