تک صفحه سئو شده قوی

سلام
ببخشید من میخوام یه تک صفحه داشته باشم که فقط برای عنوان سایتم باشه و بعد از اون دکمه ورود به سایت بزارم بره یه سایت دیگه (مثل صفحه لندینگ ) آیا شدنی اه و نتیجه میگیره ؟
مثلا فقط یه تک صفحه html نه وردپرس و… می خوام با سرچ کردن عنوان سایت فقط اون بیاد
چه تگ هایی رو باید استفاده کنم ؟

1 پسندیده

سلام بله شدنیه ولی از دامین با دامین آتوریتی مناسب و صفحه صرفا html تنها بدون رنگ و لعاب نباشه و محتوای اون صفحه هم مهمه

تگ در این جور صفحات زیاد موثر نیست، باید کلمات کلیدی که می خوان بولد بشه ولی به نحوی که اسپم محسوب نشه

3 پسندیده

نمونه ای دارید برام بفرستید لطفا؟

نمونه ندارم ولی توی نت زیاد هست، مثل صفحات وبلاگی که ریدایرکت میشن روی سایت و…

2 پسندیده

سلام ، اگه رو یک دامنه دیگه که رنک و اعتبار خوبی نداره بخواید اینکار رو انجام بدید ، با سئو سفید من بعید میدونم بتونید رتبه بگیرید. سئو خاکستری یا سیاه هم که کلا پیشنهاد نمیشه چون ریدایرکت میخواد بشه رو سایت اصلی و اگه جریمه بشه سایت هدف هم جریمه میشه.

باز دوستان شاید نظر دیگه ای داشته باشن

4 پسندیده

من کاملا با نظر محمد موافقم. لندینگ پیج در کل جنبه تبلیغاتی و مرتب بودن داره و نمی تونید به عنوان سئو روش حسابی باز کنید. گوگل اینها رو متوجه میشه. دست کم نگیرید.

7 پسندیده

سلام
مثلا من نمی تونم دامنه بانک سئو رو ثبت کنم به دلیل وجود کلمه بانک در دامنه که در ساماندهی هم گاها ایراد میگیره
یه دامنه ثبت میکنم به اسم bseo ولی دامنه جالبی برام نیست
ولی خوب بانک سئو توی نتیجه سرچ گوگل نیست و دید جالبی داره در جستوجو
دامنه اصلی سایت رو چیز دیگه میزارم و روی سایت دیگه کار میکنم و فقط مد نظرمه وقتی سرچ میشه بانک سئو صفحه اودینگ منو بیاره برام کافیه که ببرمش روی سایت اصلیم

1 پسندیده

من در کنار نظرات اساتید، می خواستم بگم یه مورد رو نادیده گرفتیم. و اون اینکه اصلا این سرچ قراره روی چه کیوردهایی باشه!

1 پسندیده

سلام
برای این مورد می تونید از پسوندهای جایگزین مثل com, net, in, us و… استفاده کنید

2 پسندیده

الان تخفیف دامنه xyz داریم.

ثبت دامنه xyz فقط با ۳۵ هزار تومان. استفاده از کد تخفیف xyzoffer (تا پایان اسفند)

4 پسندیده