ثابت بودن رتبه الکسا

با سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان رتبه سایت من بین 8 هزار و 9 هزار گیر کرده
یا میاد پیایین تا دوباره میره بالا
در صورتی که هر روز روی وب کار میشه
نظرتون چیه

3 پسندیده

سلام
رتبه الکسا مهم نیست ولی خب توی ایران بین وبمسترها ملاک قرار گرفته

رتبه الکسا براساس میزان بازدید تغییر میکنه, ورودی سایتتون را ببرید بالا به همراه پایین آوردن بانس ریت رتبه الکساتون هم اکی میشه

3 پسندیده

درود
ادامه صحبت محمد حسین عزیز هم بگم
این ماه کلا یکم آشفته بازار بود ، نه فقط برای شما برای تک تک سایت هایی که داشتم ، به لطف مقدسات داره رفع میشه این چاله ای که توش بودیم ، اما برای افزایش ورودی نیاز به اعتماد گوگل داریم در روز قریب به چند میلیار بار سرچ توی گوگل انجام میشه که شما باید با نزدیک کردن خودتون به گوگل وروی ها رو سهم خودتون کنید ، بهترین بهترین کار برای افزایش ورودی مطالب اختصاصی و کاملا منظم و ارسال مطالب در تعداد بالا توی طول روز هست ، مشخص کردن کلمات کلیدی و…
اینکار بالا بردن شماارو تضمین میکنه

4 پسندیده

سپاس
ندا خانوم نظرتون راجب این چیه؟
http://www.exchange24.ir

1 پسندیده

هیچ چیز فیکی خوب نیست و ارزشی در عمل براتون نمیاره. رتبه الکسا که نفعی به حال کاربر نداره، مخصوصا اگه وب سایت فروشگاهی باشه و اساس فروشش جنس خوب و قیمت پایینه.

سعی کنید همه چیز رو ارگانیک کنید.

6 پسندیده

به به
سلام بزرگوار رسیدن بخیر
ارتا جان نظر شما برای بهبود رتبه برای ما چیه
چون واس ماهم رتبه مهمه برای همکاری راحتتر با فروشنده ها

1 پسندیده

من صد بار شاید بیشتر با آرتا موافقم ، چون شما حتی به فرض جواب بگیرید خوب تا کی میخواید هزینه بازدید رباتیک بدید ؟ آخرش درست با قطع شدن شروع به پسرفت و پسرفت کنید !!!
تازه این افزایش رتبه با ربات و … برای گوگل اهمیت نداره چون خیلی حرفه ای تر کار میکنند و شدیدا مخالفت مدیر مسئولش با ربات هارو بارها دیدیم ،
ورودی های واقعی با تبلیغات یا بک لینک های معتبر ، استفاده از شبکه های اجتماعی محبوب مردم و مفید بودن محتوای خود سایت خیلی بهتره تا این روند
شما وقتی کارت درست پیش بره چه بخواید چه نخواید رتبه خوبی میگیرید ،
همین سون هاست رو نمیتونم با قبلا اصن مقایسه کنم و این هم بخاطر کیفیت کارش بود و میتونه الگوی خوبی براتون بشه
این هم شک نکنید که امتیاز یه کاربر واقعی که پروکسی ازش ردیابی نشده قریب به صد برابر یه ورودی با پروکسی هست (ورودی با پروکسی منظورم همین ربات های افزایش بازدید هستن)

4 پسندیده