خطا: کوکی‌ها به خاطر خروجی غیرمنتظره مسدود هستند.

با سلام - من نمی تونم وارد بخش پیشخوان سایت وردپرس خودم بشوم .

https://exhadi.ir/wp-login.php

این ارور رو میده : خطا: کوکی‌ها به خاطر خروجی غیرمنتظره مسدود هستند. برای راهنمایی، لطفاً این نوشته را ببینید یا انجمن پشتیبانی را امتحان کنید- با 3 مرورگر گوگل کروم و موزیلا و اپرا امتحان کردم ولی همین ارور رو میده - لطفا راهنمایی بفرمایید - با تشکر

سلام خدمت شما
ابتدا بررسی کنید که کوکی های مروگرتون فعال باشه و سپس کش کوکی مرورگرتون را خالی کنید و دوباره چک کنید که درست شده یا خیر
اگر باز مشکل وجود داشت وارد پنل هاست خودتون بشید و فولدر پلاگین ها به ادرس wp-content/plugins را تغییر نام بدید
پس تغییر نام فولدر گفته شده با به صفحه لاگین وردپرستون مراجعه کنید اگر مشکل برطرف شده بود پس مشکل از یکی از پلاگین هاتون هستش باید یکی یکی پلاگین ها رو فعال کنید تا پلاگین معیوب رو پیدا کنید
خب اگر همه موارد بالا رو انجام دادید باز همون مشکل بود به پنل هاست خودتون برید و قالبی که برروی سایتتون فعال هست را تغییر نام بدید
نام فولدر قالب رو تغییر بدید و یهک قالب دیگر فعال کنید اگر مشکل برطرف شده پس مشکل از قالبتون هستش
برای رفع مشکل قالب باید کد زیر رو به فایل functions.php قالبتون اضافه کنید تا مشکل برطرف بشه

//fix for cookie error while login.
function set_wp_test_cookie() {
setcookie(TEST_COOKIE, '
WP
Cookie check', 0, COOKIEPATH, COOKIE_DOMAIN);
if ( SITECOOKIEPATH != COOKIEPATH )
  setcookie(TEST_COOKIE, 'WP Cookie check', 0, SITECOOKIEPATH, COOKIE_DOMAIN);
}
add_action( 'after_setup_theme', 'set_wp_test_cookie', 101 );
1 پسندیده

سلام - تشکر راهنمایی های ارز نده جنابعالی - بصورت شانسی وارد داشبورد به سختی شدیم و از بخش بروز رسانی ها - اخرین ورژن وردپرس رو reinstall کردم - مشکل کلا رفع شد - با تشکر از راهنمایی های جنابعالی

1 پسندیده