خطای Serve scaled images در جی تی متریکس

سلام. تو صفحه ی اصلی سایتم یه قسمت دارم که نوشته های بلاگ رو نشون میده. که ظاهرا سایز این عکس های شاخص نوشته رو ایراد میگیره. چکار باید کنم؟

سایت: mousaviara.ir

سلام

عکس ها رو دانلود کنید، سایز رو مطابق با سایز اصلی تغییر بدین و در نهایت با همان نام در همان مسیر آپلود کنید تا جایگزین فایل قبلی بشه.

1 پسندیده

سلام
سایز اصلی منظورتون کدوم سایز هست؟
این خط از جی تی متریکس:
1

این میگه که یه عکس داری که سایزش 610 در 380 هست ولی تو یه جایگاهی داره استفاده میشه که اونجا 286 در 178 هست. درسته؟
جایگاهی هم که استفاده میشه تو صفحه ی اصلی سایت من، قسمت پایین سایته. (mousaviara.ir)

کدها رو هم که نگاه میکنم height و width رو 610 و 380 زده. ولی خب جایگاهش 286 و 178 هست.

الان شما میفرمایید عکس های 610 در 380 رو دانلود کنم ببرم تو سایز 286 در 178 بعد تو سی پنل جایگزین کنم؟؟

سلام

شما باید عکس رو به همون سایزی که به آبی در اسکرین شات مشخص کردید تغییر بدین.

2 پسندیده

سلام و تشکر
انجام دادم و اوکی شد. فقط یه سری سوال تو ذهنم هست.
1- من برای نوشته هام تصویر شاخص آپلود میکنم و خود قالب تو سایزهای مختلف از اون عکس میسازه و استفاده میکنه. این سایز 610 در 380 رو هم خود قالب ساخته بود.که من الان بردمشون تو سایز 286 در 178 که نمره جی متریکس رو بهتر کنیم. سوالی که تو ذهنمه اینه که وقتی خود قالب از عکسی که من آپلود میکنم یه سایز 610 در 380 ای میسازه یعنی یه جاهایی میخواد ازشون استفاده کنه دیگه، درسته؟ پس به نظر میرسه اینکه من سایز عکسها رو نصف کردم اصولی نبوده باشه!!!
2- مورد دومی که میخواستم بپرسم اینه که مشکل اصلی رو چکار کنم؟ الان من دوباره نوشته اضافه کنم و تصویر شاخص بارگزاری کنم این مشکل بوجود میاد!!
3- یه سوال دیگه که یکم کلی تر هست. این داستان که از تصویری که ما بارگزاری میکنیم تو سایزهای مختلف تو هاست وجود داره مربوط به قالب ها میشه؟؟ الان تو این سایت برای هر عکس 19 تا سایز مختلف تو هاست هست که خب فضای هاست رو اشغال کرده.نکته ای در مورد این عکس ها و سایزاشون هست؟مثلا کاری چیزی هست که در مورد این داستان انجام بشه و خوب باشه؟؟

1 پسندیده

سلام

شما باید سایز های صحیح رو در تنظیمات مدیا در وردپرس اعمال کنید سپس از طریق افزونه Regenerate Thumbnails عکس ها رو بسازید تا سایز های صحیح اعمال بشه.

در مورد سایز های متفاوت و تعداد اونها، شاید @Hosein بهتر بتونه این رو توضیح بده.

3 پسندیده

سلام
این مورد بیش از اندازه تعداد بالایی هست ، چند تا مورد رو بررسی کنید .
1- تنظیمات رسانه وردپرس برید و اونجا سایز هایی که نیاز ندارید رو عدد 0 قرار بدید ، خود وردپرس اگه این بخش رو تنظیم نکنید با فایل اصلی 5 مورد با سایزهای مختلف اپلود میکنه.
2- اینکه تعداد بیشتری دارید قطعا از تنظیمات قالب هست ، یه سر بزنید و سایزهایی که اصلا استفاده نکردید برابر 0 قرار بدید ، باید یک تنظیمی تو قالب باشه.
3- افزونه wp-jalali سالهاس این باگ رو داره که یک تصویر اضافه آپلود میکنه ، نمیدونم تو نسخه های جدیدش این مورد اکی شده یا خیر اما پشنهاد میکنم از افزونه Parsi date استفاده کنید.
4- افزونه ای اگه برای تصاویر دارید حتما تست کنید ببینید با سایز اضافه آپلود میکنه یا خیر

ارادت

3 پسندیده