خطای " اتصال برقرار نیست. ذخیره‌سازی تا هنگام اتصال دوباره، غیرفعال شد" در وردپرس

سلام دوستان من وقتی میخوام داخل پنل وردپرس مطلبی بنویسم و یا برگه‌ای ویرایش کنم وقتی میام تغییرات رو ذخیره کنم بالای برگه مینویسه " اتصال برقرار نیست. ذخیره‌سازی تا هنگام اتصال دوباره، غیرفعال شد. ما از این نوشته، در صورت نیاز، در مرورگر شما پشتیبان تهیه می‌کنیم " و من نمیتونم ذخیره کنم تغییراتو . به نظرتون دلیلش چیه من چطوری میتونم رفعش کنم؟

درود
این مشکل زمانی به وجود میاد که ارتباط شما با هاست و وردپرس قطع بشه اینترنت شما ضعیفه یا اختلال داره و یا مرورگر و سیستم شما دچار اختلال شده و ارتباط با هاست و وردپرس قطع و وصل میشه،
در اولین مرحله اینترنت تون رو بررسی کنید اگر اینترنت تون مشکلی نداشت و مشکل پابرجا بود مرورگر و سیستم تون رو بررسی کنید.
موفق باشید

4 پسندیده

آقا رضا پس هاستم مشکلی نداره مشکل از اینترنت خودمه؟

خیر مشکل شما تحت سرور نیست آپتایم سرورهای سون هاست 99.99% گاهی هم 100% هستند این مشکل میتونه از سرور هم باشه سروری که آپتایم پایینی داره شما میتونید وارد لینک زیر بشید و آپتایم و وضعیت سرور های سون هاست رو بصورت زنده ببینید.
https://status.7ho.st/

این آمار هر یک دقیقه به روز میشه و جالبه بدونید کمتر هاستینگی این آمار رو به صورت عمومی قابل مشاهده قرار میدن و یک دلیلش میتونه این باشه که آپتایم پایینی دارن

6 پسندیده

این مشکلی که عرض کردم مربوط به هاستم توی سون هاست نیست، یک سایت دیگه دارم توی میهن وب هاسته پشتیبانیشون میگه مشکلی از سمت سرور نیست و مشکل از اسکریپتتونه، برید تو انجمنا مطرح کنید یا با یک برنامه نویس در میون بذارید😒

مشکل نمیتونه از اسکریپت باشه چون تیم وردپرس هر چند ماه داره سیستمش رو آپدیت میکنه و کاربران هم معمولا اون آپدیت ها رو در سریع ترین زمان ممکن اعمال میکنن :slight_smile: اگر مشکل سیستم وردپرس باشه باید سایر دوستان هم این مشکل رو داشته باشن
مشکل شما درحال حاضر میتونه چهار دلیل داشته باشه
اینترنت
سیستم و مرورگر خودتون
سرور
کمبود منابع

در پاسخ اول به سرور اشاره ای نشد چون بنا رو بر این گذاشتم که شما از سرویس های سون هاست استفاده میکنید.

4 پسندیده

سلام
بنده هم قبلا این مشکل رو روی این شرکت داشتم ،اگر هم اشتباه نکنم رو هاست ایران بودم . اگه مطمئن هستید با فرمایشات رضا جان که مشکل از اینترنت نیست ، قطعا مشکل از هاستینگ هست.

4 پسندیده

بر عهده نمیگیرن میگن مشکل از سمت خودتونه