دانلود افزونه یوست سئو پرمیوم نسخه Yoast SEO Premium 18.3 + افزودنی ها

پست اول بروزرسانی شد و نسخه 11.7 پرمیوم به پست اول اضافه شد /

4 پسندیده

درود دوستان،

افزونه ارسالی خانم ندا (Yoast SEO Premium Ver 11.7) رو نصب و بررسی کردم.
بدون مشکل و خطا، نصب و فعال شد.

منتهی این نسخه دارای یک باگ CSS در نسخه RTL هست:

image

که با افزودن کد زیر به CSS محیط ادمین رفع میشه:

/* Yoast SEO Title and Meta CSS Fix */
.public-DraftStyleDefault-block {
    direction: rtl !important;
    text-align: right !important;
}

نتیجه:

موفق باشید.

6 پسندیده

درود
پست اول بروزرسانی شد و نسخه 11.8 به پست اول پیوست شد

3 پسندیده

دوستان می تونید افزونه های رایگان رو به راحتی از سایت زیر دانلود کنید.

90% چیز هایی که توی وردپرس می خواید رو میتونید به راحتی از اینجا دانلود کنید.

/ لینک حذف شد /

2 پسندیده

سلام. چجوریه؟مطمئنه؟یعنی از شر این مارکت های ایرانی راحت میشیم اینطوری؟؟

2 پسندیده

به هیچ وجه از این سایت چیزی دانلود نکنید.

۹۰٪ مسئولیت ویروس های جاوا اسکریپت و php موجود در اینترنت با این وب سایت هست. بیشی از فروشنده های ژاکت و راست چین محصولاتی که به شما میفروشن رو از همین وب سایت دانلود می کنن. اکثر فایل هایی که ارایه میدن نال شده هست.

نال شده یعنی سَم.

اگر به فکر کسب و کار خودتون هستید، اگر به اخلاق و morality اعتقاد دارید، یا فقط محصولات ایرانی خریداری کنید یا مستقیم از منبع خرید کنید یا اگر هم دانلود می کنید از اینکه معتبر هستند اطمینان پیدا کنید. هر توسعه دهنده ای که یه صورتحساب خرید به شما نشون میده به این معنا نیست که واقعا اون محصول رو خریداری کرده.

حالا کاری به این نداریم که این کار از ریشه غیر قانونی هست و بار ها راجبش بحث هم شده.

11 پسندیده

سلام آرتا جان، من بیش از 2 ساله دارم تمامی افزونه های مربوط به خودم و تمامی مشتریام رو از اینجا دانلود می کنم و واقعا تا حالا حتی 1 بار به مشکل بر نخوردم. نمیدونم شما تا حالا چه مشکلی برخوردید که این رو میگید. من خودم معمولا تمامی کدها رو چک می کنم. در این 2 سال حتی 1 کد عجیب یا مخربی توش ندیدم !

2 پسندیده

تو گوگل چند تا کلمه ساده جستجو کنید حساب میاد دستتون.

• wplocker malware
  • wplocker virus
  • wplocker nulled plugins

دیگه حداقل برای کلمه آخر باید از نتایج وب سایت بیاد، باز هم اولین لینک در مورد مخرب بودنشه.

مشتریان شما با این قضیه اوکی هستن؟

5 پسندیده

سلام
من قبلا از این سایت و سایت های مشابه قالب و افزونه نال دانلود کردم، آرتا جان کاملا صحیح می فرمایند ویروسی هستن منتها اگر افزونه امنیت و فایروال داشته باشین در بیشتر مواقع متوجه نمیشین و بعد از غیرفعال کردن افزونه امنیت مشکل خودشو نشون میده، بعضی مواقع حتی با فعال بودن افزونه امنیت کدهای مخرب قالب ها و افزونه های نال این سایت ها عمل میکنن و در بهترین حالت شروع به ارسال ایمیل اسپم از طریق هاست و دامین شما میکنن و باعث میشن دامین شما توسط موتورهای جستجو بره تو لیست سیاه و هاستت ن هم ساسپند بشه.

5 پسندیده

تا الان هیچ مشکلی نداشتم. حتی 1 مشکل !

من به مشتریام میگم که رایگانه و اونا هم از خداشونه

هر 3 کلمه رو جستجو کردم، هیج مطلبی درباره اینکه پلاگین ها و قالب های wplocker ویروسی هستن نبود، فقط مطالبی درباره اینکه بهتره از قالب های Null استفاده نکنید و یا حتما چک کنید بود.

لطفا اگه لینکی در این باره هست برام ارسال کنید چون من چیزی پیدا نکردم

لینک هایی که من دیدم و خوندم:

https://www.quora.com/How-safe-is-wplocker

2 پسندیده

ایول به شما داشتم دنبالش میگشتم که نوشته بودی پست اول بروزرسانی شد

4 پسندیده

نسخه 11.9 هم اومده ممنون میشم اگه آپدیت کنین. شرط میبندم تا آپدیت کنین ورژن بعدی میاد

2 پسندیده

درود
پست اول بروزرسانی شد و نسخه 11.9 پرمیوم به پست اول پیوست شد/
تغییرات نسخه 11.9:

Enhancements:
Improves security by adding output escaping.
Bugfixes:
Fixes a bug where the image from the configuration wizard notification was missing an empty alt attribute.
Fixes a bug where some translations would be missing in the metabox, sidebar, configuration wizard and the help center.
5 پسندیده

درود
پست اول بروزرسانی شد و نسخه 12.0.1پرمیوم به پست اول پیوست شد

4 پسندیده

دمت گرم مهندس

آخرین نسخه است ؟

1 پسندیده

درود
پست اول بروزرسانی شد و نسخه 12.3 پرمیوم به پست اول پیوست شد
تغییرات این نسخه:

• Adds the transition word assessment for Hungarian. Props to [9abor].
  • Includes the admin bar CSS in AMP dev mode. Props to [@westonruter]
  • Shows a floating Save changes button on Yoast SEO admin pages when the normal button is not visible in the browser window.
  • Improves user input validation feedback and suggestions for error correction.
  • Introduces a new filter wpseo_sitemap_http_headers which allows filtering the HTTP headers we send for XML sitemaps.
4 پسندیده

سلام زبان سایت من فارسی هست ولی چرا فازونه نمیشه فارسی کرد یا کلا فارسی نمیشه کرد؟

1 پسندیده

سلام
مشکلی نباید داشته باشه
اما در این مواقع شما از مخازن وردپرس از داخل خود پنل نسخه رایگان رو بزنید نصب بشه اما فعالش نکنید اونوقت بسته فارسی دریافت میشه و فارسی میشید

2 پسندیده

باحال بود ممنون …اخرین نسخس درسته ؟ حالا میتونم افزونه معمولی را حذف کنم؟

1 پسندیده

شما افزونه Yoast Video SEO هم دارید هرچی داخل وردپرس گشتم پیدا نکردم! ممنونم

1 پسندیده