درجا زدن رنک الکسا و بازدید از گوگل

سلام دوستان
من حدود 6 ماهه وب سایت فروشگاهی محصولات افتر افکت ساختم ولی با اینکه سئو رو رعایت میکنم و هر روز راس ساعت خاصی یه محصول به سایت اضافه میکنم ولی با این حال پیشرفتم خیلی به کندی صورت میگیره ( منظورم ورودی از گوگل هستش ) رتبه وب سایت هم در الکسا و گوگل سینوسی عمل میکنه و همش یه مقدار پیشرفت و دوباره افت و بعضی اوقات کلمات کلیدی توو گوگل بالا میان و یهو فرداییش میبینی اون کلمه از سرچ خارج شده و یه کلمه کلیدی دیگه به جاش بالا میاد — اگر ممکنه راهنمایی بکنید کجای کارم ایراد دارد | https://bigmotion.ir

سلام
واقعا سایت تمیز و با کیفیتی هست ، تبریک میگم بهتون

1- رو سئو خارجی کار نکردید ، بک لینک نیاز داره سایتتون تا بتونه رشد کنه
2- طول محتوای محصولاتتون رو یکم افزایش بدید

دوستان دیگه هم قطعا نظرات بهتری خواهند داشت

موفق باشید

3 پسندیده

ممنون محمد جان
حدود 4 ماه هست از یک سایتی به قیمت نسبتا گرونی بک لینک تهیه کردم ولی هنوز هیچ جوابی نگرفتم، نمی دونم تا کی باید تاثیرش رو بزاره
خودمم زیاد وارد نیستم بک لینک بگیرم از جایی
طول محتوای محصولاتم هم پایین هستش چون توو این صنف محتوا بردار نیس و فقط یه دموی ویدئویی نیاز هست و خود محصول ولی با این حال سعی کردم تا 300 برسونم

1 پسندیده

سلام تو اپدیت جدید گوگل ذکر طول مطلب مهم نیست باید بتونی چند خط ابتدای به مخاطب منظور برسونی

1 پسندیده

اینطور باشه واسه ما خیلی بهتره چون واقعا متنی نمیشه نوشت

سلام
اصلا ماهیت سئو هول محور محتوا هست، هیچ جای وب چنین چیزی پیدا نمی‌کنید که محتوا مهم نیست.
تجربه شخصی نشون میده شما توجهی به حرف های گوگل نداشته باشین، در ظاهر یک چیز میگن و در عمل چیز دیگه ای :roll_eyes:
ولی کلا گوگل هر چیزی را تکذیب میکنه یعنی برعکس تاثیرگذاره مثل ادورز و خیلی از مسائل دیگه :wink::joy::joy:

برای خرید بک لینک چندتا نکته باید رعایت بشه که مهمترینشون ارزش سایت نزد گوگل هست نه الکسا و دومین مورد فالوو یا آنفالوو بودن بک لینک و…

2 پسندیده