درخواست افزونه Real Media Library

سلام
کسی افزونه Real Media Library یا افزونه پوشه بندی رسانه وردپرس رو داره؟
لطفا از سایت پرشین اسکریپت و 20اسکریپت و … که دارای کد مخرب هستند ، نذارید!

درود
نسخه کامل افزونه مدیریت قدرتمند کتابخانه وردپرس | WordPress Real Media Library بهمراه موارد اضافی خدمت شما
نسخه پیوست شده 4.7
real-media-library.zip (6.3 مگابایت)

1 پسندیده

این افزونه که از پرشین اسکریپت دانلود شده است.

بفرمایید اینم نسخه اصلی codecanyon ، 4.10
ولی اینها نه مخرب دارند و نه چیز دیگه فقط این سایت های فارسی توی توضیحات رو ادیت میزنن و بس من نمیدونم چرا جدیدا روال شده که میگن این سایت ها مخرب دارن ، این سایت ها فقط صرفا ویرایشگر هستن ، حالا شما ببین فرق این دوتا نسخه توی چی هست اگر چیزی دیدی به ما هم بگید و اونوقت شک نکنید که با این سایت ها طوری برخورد خواهد شد که دیگه از فعالیت خودداری کنن.
codecanyon-13155134-wordpress-real-media-library-media-categories-folders410.zip (8.6 مگابایت)

من بررسی کردم زمان لود سایت رو به شدت افزایش می دهند
ممنون

ولی بهتون اطمینان میدم همچین چیزی نیست ، حالا شما از نسخه اصلی فروشگاه codecanyon که قرار دادم استفاده کنید ،
موفق باشید

ببنید درباره بحث های بسیاری وجود داره سایت های زیادی هستن که در افزونه ها کدها مخرب جاسازی می کنن و برای اهداف مختلف استفاده می کنند(مصرف منابع یا هک سایت) من طرفداری کسی رو نمیکنم از کسی هم بدگویی نمی کنم اما تجربه ثابت کرده استفاده از سورس های معتبر و استفاده از نسخه اورجینال خیال شما رو راحت و بیزینس شما رو به مخاطره نمی اندازه که چندیدن موارد در همین انجمن مشاهده شد و در نهایت دوستان نسخه اورجینال رو از تم فارست خرید کردند اگر برای تجارت خود ارزش قایلید و به پیشرفت بیزینس خودتون فکر می کنید هیچ وقت نال استفاده نکنید

2 پسندیده

ببینید روی اینکه استفاده از نسخه های اصلی بهتره خوب حرفی نیست واینکه به طور صد در صد نمیشه اطمینان به جاییی کرد بازم شکی نیست ولی باید اینو به یاد داشته باشید که فعالیت پرشین اسکریپت مستقیما زیر نظر دولت داره انام میشه و هر لحظه پست های ارسالیشون زیر نظر هستن ، حالا سایت هایی مثل ژاکت همکاری با ارگان های دولتی رو قبول نکردن ولی سایت پرشین اسکریپت این امر رو پذیرا بوده
به هرحال همیشه داشتن بخش های امنیتی روی وب سایت شخصی از این مشکل جلوگیری میکنه ، افزونه های امنیتی معتبر که میتونن فعالیت افزونه و قالب های مشکل دار رو گزارش بدن و مسدود کنن

1 پسندیده

بنده هم عرض کردم جانب داری کسی رو نمی کنم فعالیت پرشین اسکریپت رو هم نه تایید می کنم نه تکذیب نحوه فعالیت پرشین اسکریپت یا بهتره بگم وبمستری که سوتفاهم پیش نیاد از اون جایی که چندین مدیر دارن و مدیریت سورس هایی که دارن واقعا مشکله
خود این سایت ها هم نمیرن بخرن بیارن دو دستی تقدیم کنن خود اینا ها هم سورس هایی دارند که مانند اسکریپت مافیا که یک سایت خارجیه و بیشتر همه این سورس های منتشر شده در آن سایت وجود داره و بخش اعظم اسکریپت ها از لایه زیرین اینترنت یا دارک وب میاد که تمام کسانی که وارد این بخش از شبکه میشن میدونن اونجا چخبره پس نمیشه همه چی رو کنترل کرد چرا سری که درد نمیکنه رو دستمال ببندیم که مشمول صرف زمان به خطر افتادن امنیت و هزینه مجدد بشیم یکی از دوستان و مشتریان ما همین مشکلات رو در چند قالب داشتند که از مارکت هایی مثل ژاکت خریداری شده بود در نهایت منجر شد که از تمفارست خرید کنند سایت هایی مانند ژاکت و راست چین هم سایت های چند فروشنده هستن و بفکر منافع خودشونن مطمنا محتوای سورس رو بررسی نمیکنند چون با منافع خودشون در ارتباطه
شما هاست می خرید دامنه تهیه می کنید زحمت برای محتوا می کشید اما به اصول کار که می رسید یا سراغ نال میرید یا چیز ارزان و این اشتباه باعث متضرر شدنتان می شود و بیزنستان به مخاطره می افتد
سعی کنید من بعد هم از سایت های دیگه اسمی آورده نشود هدف ما از راه اندازی انجمن ایجاد دانشنامه ای جامع برای مشتریان سون هاست و سایرین می باشد

1 پسندیده

در کل شما هر کاری بخوی بکنی نسخه از هرجایی دانلود کنی دسترسی به نسخه اصلی از داخل ایران نداری ، اینکه از این سایت یا اون سایت بخوای بگیری نمیتونه تضمین این باشه که شما نسخه مطمئنی داری استفاده میکنی !
حالا بهترین پیشنهاد برای کلیه کاربرانی که داخل ایران هستند :
یا ااز افزونه های جایگزین استفاده کنن که هر افزونه پولی بی شک نسخه مشابه رایگان هم داره و یا همونطور که بالاتر گفتم برای حفظ این امنیت فقط با داشتن یک افزونه امنیتی مطمئن و بی عیب و نقص هست که بتونه بهشون امنیت رو برگردونه و سایتشون رو از افزونه یا قالبی که حاوی کدهای مخرب باشن پاکسازی کنه وگرنه خرید از داخل کشور عملا خرید نسخه اصلی غیر ممکنه و استفاده نکردن هم باز در بعضی مواقع تقریبا غیر ممکن و در عین تمام این حالات اینکه کسی بتونه بگه فلان سایت مطمئن هست و نسخه نال شده ای میده که هیچ مشکلی نداره هم خوب شکی توش نیست که غیر ممکنه حالا بالاتر هم گفتم با اینکه زیرنظر هستن ولی خوب خود کاربر باید امنیتش رو برقرار کنه.

1 پسندیده