درخواست افزونه پریمیوم سئو Yoast

سلام دوستان من افزونه پریم سئو Yoast رو میخواستم کسی هست برام بفرسته تشکر

پیشنهاد کلی من اینه که نسخه های رایگان افزونه هایی که پولی هستن رو تهیه نکنین. هزینه اون رو پرداخت کنین تا از بروزرسانی های در آینده بهره مند بشین تا وبسایتتون لطمه نخوره. این افزونه رو ندارم.

@milad این مورد رو داری؟

2 پسندیده

سلام فردا در اولین فرصت نسخه پرمیوم رو که از سایت میهن وردپرس تهییه کردم براتون قرار میدم

این مدت که پست نزاشتمم درگیر هستم و از مهر مجدد شروع میکنم قوی تر .
فعلا دارم مارکتینگ سنتی انجام میدم غرفه گرفتم :grin::heart:

1 پسندیده

جدیدترین ورژن افزونه سئو پرمیوم (yoast permium )
ورژن پلاگین مذکور : 8.1.0
آپدیت August 28th, 2018
دانلود افزونه سئو

2 پسندیده

تنها مشکلش همین اپ دیتشه؟
اگه اپ دیتش رو هم بتونیم پیدا کنیم چی؟بازم استفاده نکنیم؟

من کلا ضد نال هستم.

نظر من رو تو این مورد هیچ وقت نپرسید چون قبلا ۱۰ صفحه ای راجب معایبش نوشتم. و همیشه معایب ها بیشتر از مزایاست.

2 پسندیده

ینی یوآست و بیخیال شیم؟ تا الان از نسخه نال یواست استفاده کردم. هر چند همیشه دل چرکین بودم و فک می کردم نتیجه ای متناسب با زحمتمو در نتایج گوگل ندیدم. پیشنهاد شما چیست؟

این یوست خیلی روی ورودی گوگل شما اثر نمیذاره!!! من ۱۱ سال کارم نویسندگی سردبیری و غیره بوده. تا حالا ندیدم سایتی با این افزونه‌ها بیاد بالا!
خود این سایت‌های خدمات سئو من موندم چرا میرن بک‌لینک میخرن و محتوای زیادی تولید میکنن و بعد میان میگن این کار و اون کار رو کنید!
به نظر من افزونه نصب نکنید سایت و دیتابیس رو الکی سنگین نکنید!

5 پسندیده

آرتا جان اگر تا الان از نسخه نال استفاده کردیم بخوایم به نسخه رایگان انتقال بدیم مشکلی برای سایت پیش نمیاد ؟

سلام

افزونه یوست طوری توسعه یافته که چه پریمیوم چه رایگان، وقتی حذف بشه، هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه.

2 پسندیده

خب اگه یوست خوب نیست پیشنهاد شما چیه دوستان

کسی نگفت یوست خوب نیست. لطفا تاپیک ها رو با دقت مطالعه کنید. بحث بر خوب بودن یا نبودن افزونه یوست نیست.

افزونه یوست به شما کمک می کنه تا ایراداتی که دارید رو پیدا و رفع کنید. اگر شما سئو رو از باطن بلد باشید، نیازی به این افزونه ندارید. در ضمن این افزونه هیچ نوع بهبودی در سئو شما ایجاد نمی کنه، فقط به شما کمک می کنه که اشتباهات رو رفع کنید. متاسفانه کاربرای تو ایران بر این اعتقاد هستن که با نصب افزونه یوست یهو میرن صفحه اول گوگل. این افزونه هیچ تغییری در رنکینگ وب سایت ها ایجاد نمی کنه.

پیشنهاد می کنم دوره سئو و بهینه سازی رو تهیه کنید تا بیشتر با اون آشنا بشین.

3 پسندیده

بهترین افزونه سئو ، کش و فشرده سازی تصویر + دانلود
@hadinet
سلام آخرین نسخه رو در تاپیک بالا قرار دادن می تونی دانلودش کنی

2 پسندیده