راه اندازی قالب ها برای پیشنمایش دمو

سلام خدمت عطیق عزیز،

خوشحال میشیم راهنماییتون کنیم اما قبلش:

لطفا تاپیک های مکرر با یک موضوع باز نکنین.

جهت اخذ راهنمایی مشکل، ابهامات و یا سوالات خود را به صورت دقیق توضیح دهید. اگر مشکلی دارید اون رو دقیقا با ذکر جزییات اعلام بفرمایید تا همکاران و یا دیگر کاربران انجمن جواب شما رو بدن.

سوالتون گنگ هست و مشخص نیست که دقیقا چه چیزی رو نیاز دارید. لطفا از مطرح کردن سوالات به صورت عمومی خودداری کنید.

موفق باشید

1 پسندیده

ممنون و سپاس

میخواستم محصولاتم یعنی قالب های مورد نظرم روی هاست برای دمو بیزار چیطوری چند قالب را روی یک هاست فعال سازی و بالا بیاریم ممنون از راهنمایی تان
باتشکر

آیا از ساب دامنه برای نمایش دمو ها استفاده می کنین یا یک دامنه مجزا؟

از ساب دامن همچنان ساب دامن درست کردم

ساب دامن درست کردم ام نمیدانم چرا این ایرور رو میدهد ؟
http://demo.tempgarden.ir/

از شما خواهش می کنم، برای تکمیل محتوای یک پاسخ اون رو ویرایش کنین و از ارسال تاپیک های مکرر که محتوایی ارایه نمیدن خودداری کنین. این محیط چت نیست.

این ساب دامنه به این آی پی متصل هست: 36.78.64.103

این آی پی کجاست؟ از اونجا باید یه اکانت برای demo درست کنین.

ببخشید من متوجه نشدم من میخوام ساب دامن این دامنه خوب روی هاست دیگر وصل کنم من هاست جداگانه تهیه کردم الان میخوام روی دامنه tempgarden ام وصل کنم اینجا هم یک ساب دامن درست کردم و اعلاعات ادرس هاستم روی ساب دامن کپی کردم الان این ایرور رو میزنه

خوب اطلاعاتی که به دامنه demp دادید صحیح نیست. باید demo رو به یه آدرس آی پی معتبر متصل کنین.

این آی پی به هیچ هاستی متصل نیست.

برای اتصال ساب دامنه demo به هاستی دیگر می بایست ابتدا هاست demo.tempgarden.ir ساخته شده باشه. بعد از تو هاست اصلی tempgarden.ir برید تو بخش Zone Editor یه رکورد A اضافه کنین و آدرس آی پی اون سرور رو برای Demo ثبت کنین تا این ساب دامنه بتونه به هاست دیگتون متصل بشه.

هاست دیگه رو از سون هاست تهیه کردید؟

منم همون کارو کردم اما بازم این ایرور رو میزنه نمیدانم چرا هنوز همون ایرور رو میزنه

چرا آی پی Last Login رو دادید به demo ؟ :face_with_raised_eyebrow: اون آی پی شماست!

دست راست اونجایی که نوشته Server Information کلیک کنین، آی پی سرور تو اون صفحه هست. و اون رو با آی پی 36.78.64.103 تغییر بدین.

خیر اونو الان تغییر دادم اینو درج کردم 94.130.110.63

Nameserver 1: ns1.freehosting.com (144.217.241.178)
Nameserver 2: ns2.freehosting.com (94.130.110.63)

این نیم سرور ها برای اتصال ساب دامنه هیچ کاربردی ندارن. شاید آی پی ns1 همونی باشه شما نیاز دارید اما نمیشه همینطوری گفت.

برای اینکه متوجه آی پی سرور چیه، روی Server Information کلیک کنین. اونجا آی پی رو بهتون نشون میده. از اونجا آی پی رو کپی کنین بعد برین تو Zone Editor تو سون هاست و رکورد رو برای demo ویرایش کنین و اون آی پی رو با قبلی جایگزین کنین.

غیر از این چیز کار دیگه ای نیاز نیست انجام بدین.

اها درست شد ممنون الان چیطور میتوانم چندین قالب رو روی یک هاست بالا بیارم برای دمو اگر لطف کنید ممنون میشم همین الان هم خیلی لطف کردید تا اینجا به خوبی پیش امدیم

ممنون
ببخشید یک جای دیگه من به مشکل خودم اگر لطف کنید بگین الان دامنه اصلی خودم رو باز نمیکنه یعنی مثل اون ایرور میزنه www.tempgarden.ir

از اینجا به بعد برای بالا آوردن هر دمو می بایست پوشه بسازید.

مثلا اگر نام پوسته دمو Avada هست یه پوشه در داخل public_html ایجاد کنین به اسم avada
آدرس دمو میشه http://demo.tempgarden.ir/avada

به همین طریق هر دمو یک پوشه بسازید با نام های مختلف.

در مورد اون خطا، می تونه به شکبه ربط داشته باشه. Proxy Error از سمت سرور نیست. طبیعتا از سمت خودتونه.

1 پسندیده

درسته ممنون مشکل دامنه اصلی حل شد الان یک پوشه جدید ساختم و فایلم اپلود کردم اون فایلم بسته نصبی هست باید چیطوری نصب کرد اها بعد از نصب دسترستی به ویرایش قالب ها خواهیم داشت ؟
ممنون

دقیقا عین یه وب سایت وردپرسی

هر پوشه متعلق به اون دمو هست. محتویات وب سایت وردپرسی شما درون اون پوشه هست.
ورود به ادمین هم دقیقا مثل دامنه اصلی هست با این تفاوت که آدرس پوشه رو قبل از wp-admin میزارین.

به این شکل:
http://demo.tempgarden.ir/avada/wp-admin

1 پسندیده

اها ممنون
اگر بخواهیم فایل بسته نصبی رو نصب کنید طبق این ادرس باید نصب کرد ؟
http://demo.tempgarden.ir/Topdeal/installer.php

درسته. فقط یادتون باشه، تو سی پنل (به طور کلی محیط لینوکس) کوچیکی و بزرگی حروف در پوشه ها رو باید رعایت کنین. اینجا نام پوشه رو زدین Topdeal به این شکل باید نام پوشه رو topdeal بزارید. در صورتی که کسی نام این آدرس رو با حروف کوچیک تایپ کنه، 404 نشون میده.

1 پسندیده

اها درسته ممنون
اما هنوز به هنوز ایرور مواجه هستم بنظر شما مشکل از کجاه هست الان این ایرور رو میزنه رفتم فایل درست چک کردم یعنی از نظری تایپ همون هست که اینجا زدم اما باز هم ایرور میزنه

پروکسی رو خاموش کنین.

1 پسندیده