راهنمای مشکلات مربوطه به افزونه amp در وردپرس

سلام آیا کسی در اینجا متخصص در امر مشکلات افزونه amp وردپرس هست و میتونه راهنمایی کنه

سلام
استفاده از amp یعنی قبول یک سری از محدودیت ها در نسخه موبایلی یا بهتر بگم حذف یک سری از بخش ها برای افزایش سرعت بیشتر مناسب سایت های شخصی و خبری هست نه فروشگاه
مشکلتون را بگین دوستان بتونن راهنماییتون میکنن

5 پسندیده

سلام
البته قبول محدودیت بسته به نوع ساختار وب سایت هست که میشه توی تنظیمات امپ مخصوصا با قابلیتهای جدید افزونه اش مشخص کرد مثلا الان امپ سایت من با حالت عادیش یکی هست

https://afree.ir/?amp

ببین در مقایسه با نسخه اصلی سایتم محدودیتی داره ؟
امپ یه سرعت خارق العاده با استفاده از هسته های قدرتمند گوگل به کاربر میده
و قسمت دوم که توی فروشگاه به کار نمیاد رو موافقم

3 پسندیده

@Angel
سلام ندا خانم عزیز
فکر میکنم برای سایت شما amp کامل ست نشده چون فقط صفحه اصلی amp داره تصاویر هم :see_no_evil:

البته میشه یکسری محدودیت های amp را حذف کرد ولی بخش کامنت ها در amp نمیاد و همین طور محصولات مرتبط فروشگاه

2 پسندیده

این صفحه اصلیه ولی برای صفحه اصلی یک ورودی تا قبل از اینکه لینکو اینجا بدم بود اونم خودم بودم ، گوگل برای پست ها میفرسته بخاطر همین کاری به اون ندارم
کامنت اوکیه مشکلی نداره ، تازه این آپدیت آخر حتی بلاک گتنبرگ رو هم پشتیبانی میده
این افزونه کلا بحث امپ و بارگیریش رو عوض کرده حالا چک کنی منظورمو متوجه میشی

2 پسندیده

سلام
من از این افزونه ک استفاده کردم واسه سایت موزیک لینک ها رو نمایش نمیده ولی بعضی سایتا رو دیدم ک استفاده میکنن لینکا رو بدون مشکل نشون میده.
باید چکاری انجام بدم؟

سلام
لینک های کدوم قسمت ؟

1 پسندیده

سلام لینکهای دانلود موزیک رو

سلام
بعضی از قالب ها برای amp بهینه میشن، افزونه amp دیگه ای تست کنید ببینید اکی میشه، اگه نشد باید براش کد زده بشه