راهنمایی در خرید هاست ویندوز

سلام من یک فصا می خواهم که ربات تلگرام دارم با ویندوز کار می کند را راه بندازم _ حجم بر نامه من 37 مگ است
در ضمن دامنه ندارم و ssl دار می خوام ماهانه و ساب دامن استفاده کنم که پیش فرض می دهند
لطفا راهنمایی کنید ممنون

با سلام

می تونین یکی از بسته های هاست ویندوز رو تهیه کنین. طبق فرمایشات شما، بسته ۵۰۰ مگابایتی برای نوع استفاده شما کافی می باشد.

تمامی بسته ها دارای گواهینامه SSL رایگان هستن.

موفق باشید

والا این ثبت نام اعصاب منو خراب کرد _ مدام شماره موبایل بده شماره موبایل بده - ارورو ارور - پشیمان شدم _ مرسی

کسی نیست برای راهنمای خرید هاست ویندوز راهنمایی کند از کجا بگیریم ؟

دوست عزیز شما هر جای دیگه هم ثبت نام کنید همین اطلاعات رو میخواهد
بهترین هاست از نظر کیفیت و همچنین تیم پشتیبانی سون هاست میباشد
برای خرید اول بسته مورد نظرتون رو از این لینک ( هاست ویندوز ) انتخاب و پس از ثبت نام و خرید برای شما فعال میشود
موفق باشید

1 پسندیده

سلام ببخشید در صفحه صبت نام مشکل و سخت گیزی های هست که منصزف شدم
در ضمن هیج مکانی که تجربه کردم چین نیست و این احترام به حریم شخصی در حذاقل 4-5 جای که دیدم کامل حفظ شده است . شماره موبایل مشخص است بیشترین سوئ استفاده را می کنند انجام دهند و کمترین استفاده در تلگرام برای هزار و یک سودو… که برای دارنده اش دارد. این مورد که شماره همراه کلید کرده جای حرف دارد.

:anguished:
دوست عزیز مواردی که در موقع ثبت نام وارد میکنید در تمام شرکت های هاستینگ وجود دارد!
چندین سوال امنیتی در موقع ثبت نام پرسیده شده که برای حفظ امنیت حساب کاربری شما ایجاد شده و تکمیل کردن آن سبب افزایش ضریب امنیتی حساب شما میشود
سعی کنید با حوصله و آرامش به موارد خواسته شده پاسخ بدید و تکمیل نمایید
همچنین اگر مشکلی وجود داشت از قسمت پشتیبانی انلاین سون هاست درخواست راهنمایی بفرمایید :rose:

2 پسندیده

با سلام

کاربر گرامی اطلاعاتی که در بخش ثبت نام پرسیده می شود همه سایت های میزبانی وب این موارد رو دارند چون به عنوان مثال بعضی از مشتری ها برای کار های خلاف استفاده میکنند و باید یک ادرسی از آن ها برای رسیدگی وجود داشته باشه
شماره تلفن و ایمیل برای اطلاع رسانی ها می باشد و هیچ استفاده دیگری برای سایت نخواهد داشت

باتشکر

2 پسندیده