راهنمایی در مورد سئو سایت

سلا و ادب یه مشتری از المان تماس گرفت در مورد پشتیبانی سایتشون سوال داشت…ایشون یکی از سایت هاشون رو نیاز داره قالب براش طراحی کنم…میخواستم بدونم برای سئو سایتشون میتونم از شما کمک بگیرم؟

1 پسندیده

با سلام

به انجمن سون هاست خوش آمدید.

لطفا فقط برای پرسیدن سوالات فنی تاپیک باز کنین. اینجا محل دریافت سرویس یا انجام سرویسی نیست. اگر سوال فنی دارید، اون رو مطرح کنین تا عزیزان متخصص شما رو راهنمایی کنن.

سوالتون خیلی عمومی هست. کمک که بله، این انجمن برای ارتقای سطح آموزشی کاربرانی مثل شما طراحی و تعبیه شده. اما این تنها به این معناست که شما مشکلی که در پیش رو دارید رو مطرح کنین و دیگر کاربران شما رو راهنمایی کنن.

اگر نیاز به سرویسی دارید که از اون هیچ سابقه و یا اطلاعات فنی ندارید و مایل هستید هزینه ای رو پرداخت کنین، می تونین از وب سایت پونیشا استفاده کنین. تو این وب سایت ضمانت پرداخت شما تامین شده هست و از بین هزاران فریلنسر می تونین شخص مورد نظر رو طبق معیار هاتون انتخاب کنین.

با تشکر

2 پسندیده

خودت هم میتونی سرچ کنی یاد بگیری. تو نظرات هم ازشون کمک بخوای. تو گوگل بزن اموزش کامل سئو کلی مقاله میاد و رایگانم هست.
اینجا به ترتیب گفته

1 پسندیده

سلام خدمت اساتید
برای سئوی یک سایت خبری چه کنم تا بدرخشم در نتایج گوگل.
سپاس.

1 پسندیده

محتوای خوب و آپدیت منظم!
بک‌لینک!
بهینه کردن سرعت باز شدن سایت و کاهش حجم صفحه
ثبت نقشه سایت در گوگل وبمسترز

افزونه‌ی سئو همه نصب میکنن بدک نیست ولی کار ویژه و عجیبی انجام نمیده! من که میگم قالب رو سنگین میکنه و وقت‌کشی هست! ولی به هر حال میتونید یه افزونه‌ی معروف مثل یوست رو نصب کنید.

3 پسندیده