رفع خطای Avoid CSS @import در gtmetrix

سلام خسته نباشید ببخشید من توی جی تی متریکس این ارور رو دارم و نمیدونم چطوری رفعش کنم خواستم بپرسم ممکنه راهنمایی کنید ک چطور میتونم برطرفش کنم؟ مرسی

2 پسندیده

سلام،

این مورد خاصی نیست و حتما نباید این کار رو انجام بدین. جی تی متریکس هم حساسیت های بی خود نشون میده. روش @import به طور کلی استفاده از اون پیشنهاد نمیشه اما این بدین معنا نیست که استفاده از اون مشکلی ایجاد می کنه یا استفاده از اون بد هست. فقط ۱ عدد درخواست (request) اضافه می کنه.

همون طور که از خود اسکرین شات مشخص هست، یکی از مواردی که بهش گیر داده از خود هسته وردپرس هست که درون پوشه wp-includes هست. اگر هم تغییری ایجاد کنین، در بروزرسانی های بعدی از بین میرن.

مورد بعدی یه افزونه هست دارید که از روش @import استفاده می کنه، اگر خیلی عذابتون می ده و مثل من وسواسی هستید، از این افزونه استفاده نکنین. به نظر من رتبه جی تی متریکس وب سایت شما در بهتر از عالی هست و نیاز به هیچ اقدام دیگه ای ندارید.

راستی، ممنون از اینکه موضوع تاپیک و متن رو با دقت توضیح میدین. ای کاش همه (@year1975 :sweat_smile: ) از شما یاد بگیرن.

موفق باشید

4 پسندیده

خیلی ممنون اقای سید زاده بزگوار راستش وسواس دارم ولی خب میگید مهم نیست بیخیالش میشم ولی یک نکته دیگه این هستش که برای کد امار گیر گوگل این خطا رو میده راهی هست بشه حلش کنم؟
Leverage browser caching
روی زمان لود به نظرتون تاثیر میزاره یا نه؟اگه نمیزاره که بیخیالش شم

1 پسندیده

خواهش می کنم جناب کهریزی.

این محصول دیگه مال خود گوگل هست و هیچ تاثیری روی لود وب سایت شما نداره. ببینید اکثرا فکر می کنن هر چی جی تی متریک میگه باید انجام بشه. جی تی متریک بر اساس فاکتور این اطلاعات رو میده وگرنه خیلی از مواردی که باعث کمبود رتبه وب سایت شما میشه، اهمیتی نداره.

جی تی متریک ابزار قدرتمندی هست اما همیشه باید در نظر گرفت که آمار و گزارشی که در اختیارتون قرار میده بر اساس مکان جغرافیایی سرور های خود جی تی متریکس هست و الزاما تمامی بازدید کنندگان شما شامل اون نمیشن. جی تی متریکس دارای ۵ الی ۶ سرور هست اگر اشتباه نکنم. اگر در سایتشون ثبت نام کنین و با کشور های مختلف تست کنین متوجه میشین که از هر کشور رتبه ای که بهتون میده متفاوت هست.

امتیازات بر اساس مرورگر، سرعت اینترنت، مکان جغرافیایی (فاصله سرور چک کننده با فاصله سرور هاست شما) و خیلی موارد دیگه. بر فرض مثال اگر از tools.pingdom.com استفاده کنین متوجه میشین که خیلی از فاکتور هایی که جی تی متریکس بهش گیر میده رو در نظر نمی گیره. بعضی ها تایید می کنه و یه سری مشکلات جدید هم بهتون نشون میده.

بعضی از سرویس ها نمیشه که کشینگ داشته باشن. مثالا همین Google Analytics. گوگل نمی تونه برای این سرویس کشینگ فعال کنه اون هم بخاطر اینه تنها روشی که سیستم های آمارگیر می تونن بازدید شما رو دقیق بررسی کنن اینه که رو کش نباشن و هر لود کش سرور خالی بشه در غیر این صورت فقط ۱۰ الی ۱۵٪ از کل بازدید های وب سایتتون رو می تونستن جمع آوری کنن.

4 پسندیده