ساخت وبلاگ برای سایت وردپرسی

سلام خدمت تمامی اعضای محترم انجمن سون هاست.
می خواستم برای بهبود سئوی سایتم وبلاگ بسازم و محتوی بذارم.به صورتی که مقاله ای که منتشر می کنم رو بتونم توی اون بخش نمایش بدم.
چی کار باید بکنم؟ ساب دامین جدید درست کنم یا خود قالب تنظیماتی برای این کار داره؟
کدوم رو پیشنهاد می کنید؟

سلام

هر قالب وردپرسی، بخش وبلاگ یکی از ابتدایی ترین امکانات اون هست و خیلی راحت می تونین اون رو ایجاد کنین و نیازی به ساب دامنه نیست.

اول یه برگه جدید بسازید و اسمش رو مثلا بزارید وبلاگ بعد از بخش تنظیمات روی خواندن کلیک کنین و در بخش برگه نوشته ها صفحه مورد نظری که ساختید رو انتخاب کنین.

از این پس می تونین از بخش نوشته ها پست های وبلاگی خودتون رو ارسال کنین.

2 پسندیده

خیلی ممنونم.
این جوری همه نوشته هام توی این بخش می رن؟
چه جوری می تونم روی بخش بندی وبلاگم کنترل داشته باشم؟
مثلا همه ی مطالب مربوط به زبان انگلیسی یه جا باشن، مطالب عربی یه جا
فرق اساسی برگه با نوشته چیه؟ اگر همه ی مطالبم رو با برگه ایجاد کنم چه مشکلی پیش میاد؟چرا این کار رو نمی کنن؟

می تونین از بخش نوشته ها> دسته بندی ها موضوعات جدید بسازین:

برگه ها محتویات استاتیک هستن و نوشته ها محتویات داینامیک. استاتیک محتوایی هست که از قبل ایجاد شده توسط شما که در آینده تغییر نمی کنه و جهت تغییر می بایست دستی اون رو تغییر بدین اما داینامیک اتوماتیک هر بار که نوشته ای ایجاد می کنین بروزرسانی میشه و مطالب جدید رو نشون میده. شما با ساختن یک برگه و اختصاص دادن صفحه نوشته ها به اون، برای بلاگ خودتون یه صفحه مستقیم به وبلاگ درست می کنین که کاربران شما می تونین تمامی ارسالی ها رو در یک بخش ببینن.

مثلا example.com/blog

2 پسندیده