ساخت ویژگی های بهم مرتبط در ووکامرس

سلام

دوستان ما یک فروشگاه لوازم موتورسیکلت داریم، بخشی از محصولات ما عمومی هست و ربطی به موتور و مدلش نداره مثل کلاه و لباس موتورسواری اما بخشی دیگر مرتبط با برند، مدل و سال ساخت هست مثل لنت، آینه، صفحه و قطعات مکانیکی.

من میخوام برای اضافه کردن یک محصول مثل لنت داخل ویژگی ها برند محصول بعد مدل محصول متناسب با برند انتخاب شده و بعد سال ساخت رو وارد کنم. برای مثال

لنت عقب Gold
مناسب موتورهای
Honda CBR 600 2012-2018
Kawasaki ZX6 2015-2019
Yamaha r6 2016-2019

آیا این امکان وجود داره در ووکامرس؟ نمیخوام فقط حالت متنی باشه چرا که بعداً داخل فروشگاه بتونم بر اساس برند، مدل و سال ساخت موتورها فیلتر برای محصولات بذارم (یا کاری کنم کاربر موتورش رو انتخاب کنه و محصولات مرتبط با موتورش رو براش بیاره)

ممنون میشم راهنمایی کنید، یچیزی فرض کنید مثل استان و شهر که وقتی ی استان انتخل میشه شهرهای مرتبطش لود میشه، منتها این رو من در بخش ویژگی های محصولاتم میخوام داشته باشم.

امیدوارم درست منظورم رو توضیح داده باشم و قابل درک باشه

سلام

به نظرم یک توسعه دهنده پیدا کنید تا این رو براتون پیاده سازی کنه. سوء تفاهم نشه، انجمن سون هاست برای رفع مشکلات هست و این چیزی که شما نیاز دارید یه مشکل نیست. بیشتر مثل یه امکان برای وبسایتتون هست که خیلی هم یکتا بر اساس نیاز شماست.

ولی تا اونجایی که متوجه شدم فکر می کنم شما یه چیزی مثل Products FIlter for WooCommerce نیاز دارید.

نمونه

2 پسندیده

سلام

دوست عزیز این موردی که شما میگین در ووکامرس به صورت پیش فرض دیده شده.

شما نیاز به ایجاد ویژگی محصول از تمام متغیرها دارید.
هر اونچه که تغییر میکنه و کاربر حق انتخاب داره از ویژگیهای محصول، میشه متغیرهای یک محصول.

شما باید از همه مواردی که بالا مطرح کردید مثل: برند، سال ساخت و… ویژگی بسازید و سپس با ایجاد محصول متغیر یا Variable Product، امکان انتخاب برای خرید به کاربر بدید.

به طور مثال در پایین رنگ و سایز ویژگیهای محصول هستند که کاربر میتونه انتخاب کنه:

و باید صفهات Archive همه این ویژگیهارو روشن کنید:

اینجوری تمامیه محصولاتی که اون ویژگی رو دارن لیست میشن (به طور مثال الان تمامیه محصولاتی که دارای رنگ سرمه ای هستند در این صفحه لیست شدن)

وقتی این اتفاق افتاد به طور کامل، حالا میتونید با استفاده از این پلاگین:

فیلترهای مد نطرتون رو برای یافتن کالای مورد نطر اعمال کنید:

در انتها پیشنهاد میکنم اگر با محصول متغیر آشنایی ندارید، این لینک رو مطالعه کنید:

3 پسندیده

سلام، بله دقیقاً شبیه به همین رو میخوام. ممنون

نه من نمیخوام محصول متغیر باشه؛ می خوام داخل ویژگی های محصول امکان انتخاب برند و بعد مدل های متناسب با برند باشه

سلام

در کنار افزونه پرمیومی که آرتا جان معرفی کرد، این 2 افزونرو بررسی کنید:

3 پسندیده