عدم دسترسی به روت اصلی ساب دامین

سلام
سوالی داشتم اونم اینه که من یه تعداد فایل گذاشتم تو ساب دامین خودم نمی خوام دیگران محتواش رو ببیند و فقط بشه با زدم فایل ها راونا رو دانلود کرد
به اختصار اینکه با زدن این ساب دامین از محتوای اون نشون نشده
http://rash.developerapps.ir

وقت بخیر

ممنون از اینکه برای مواردی که مربوط به پشتیبانی نمیشن از انجمن استفاده می کنین. اینطوری دیگر کاربران هم از این اطلاعات می تونن بهرهمند بشن.

در مورد سوال شما، این کار رو خیلی راحت میشه با یه فایل index.html انجام داد. یه فایل ساده بدون محتوا با فرمت html با نام index در روت همین ساب دامنه ایجاد کنین. به این شکل محتوا این ساب دامنه نشون داده نمیشه. تمامی فایل ها هم بصورت لینک مستقیم قابل دسترس خواهند بود.

سوالی داشتید در خدمتم.

4 پسندیده

با سلام و خسته نباشید من هم همین مشکل رو دارم با این تفاوت که تعداد فولدرهای من بسار بسیار بالا هستش به همین خاطر نمیتونم داخل هر ساب فولدر یک فایل html ایجاد کنم آیا راهکار کلی وجود داره
که فقط دسترسی به روت و ساب دایرکتری ها بسته بشه نه فایل ها

سلام @rayshman عزیز
خوش آمدی به انجمن سون هاست :slight_smile:

به سی پنل لاگین کنید، و به قسمت Indexes در قسمت ADVANCED برید.

سپس در صورتیکه Root (آیکون Home) بر روی No Indexing نیست اونرو به این مقدار با زدن دکمه Edit قرار بدید، سپس کلیه فولدرهایی که مایل هستید محتواشون نمایش داده نشن رو بر روی Inherit قرار بدید.

در کل پیشنهاد میشه روت بر روی No Indexing باشه و بقیه بر روی Inherit، اینطوری کلا مشکل امنیتی Directory Indexing پوشش داده میشه.

اما اگر مایل هستید که صرفا فولدر خاصی محتواش پنهان بشه، میتونید مستقیم اونرو No Indexing کنید.

1 پسندیده