عنوان و تگ مطلب دسته بندی های وردپرس

سلام خدمت همه دوستان عزیز
دوستان من برای هر دسته بندی جدیدا دارم محتوا ایجاد میکنم اما امروز چشمم به یه نکته ای خورد
که تگ مطلب های دسته بندی های سایت های دیگه مانند دیجی کالا و…

به این شکله اما برای سایت من

ادرس سایتمم : https://www.royalshop.org
این موضوع رو بخاطر این ایجاد کردم که محتوام زیاد تو گوگل باعث پیشرفت صفحاتم نشده
خواستم ببینم این یه مشکل نیست که تگ ها اینطوری هستن
ممنون میشم راهنمایی کنید
@arta @mohammad @Hosein

سلام و ارادت
نه این موضوع رابطه ای با سئو در گوگل نداره ، اون بخش فقط برای نمایش در شبکه های اجتماعی کاربرد داره که البته تو تنظیمات Yoast در ویرایش نوشته ، محصول ، برگه امکان تغییر بصورت دستی هست.

از این بخش امکان تغییر عنوان ، توضیحات و تصویر وجود داره ، این بخش فقط مربوط به نمایش در شبکه های اجتماعی هست ، یعنی وقتی اون صفحه در شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته بشه ، با عنوان و توضیحات و تصویری که در این بخش وارد کردید نمایش داده میشه.

موفق باشید

4 پسندیده

سپاس
محمد جان من میخوام اون کار محتوا رو بکنه تو گوگل

1 پسندیده

خواهش میکنم عزیز
متوجه منظورتون نشدم

1 پسندیده

ببین این صفحه رو https://www.royalshop.org/product-category/%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%AE%D8%AA%DB%8C/
پایین صفحه که میری یه قسمت هست که محتوا نویسی کردم
بعد تگی که محتوا توش قرار گرفته رو هم ببین
ببین تگی که زدیم خوبه
نباید عوض کنیم؟

1 پسندیده

متا توضیحات اینی هست که تو عکس مشخص کردم ، اگه میخواید عوض بشه باید تو همون برگه ، به تنظیمات yoast برید و توضیحات رو اونجا وارد کنید

1

2 پسندیده

منظورمو متوجه نشدی محمد جان
تگ محتوا تو سایت با چه عنوانی هست؟
ببین تگ سایت من واس محتوا با شروع شده
اما بقیه سایت های قوی مانند دیجی کالا رو میدیدم با این تگ نیست

<meta name="description" content="محل توضیحات محتوای صفحه" > 

این دقیقا چیزی هست که گوگل متوجه میشه محتوای صفحه شما چی هست و توی توضیحات در زیر عنوان در صفحه جستجو نمایش میده . تو تمای سایت ها هم یکی هست .

همون دیجی کالا هم از این استفاده میکنه ، عکس زیر رو ببیند :

و حالا در گوگل سرچ کنید " هارددیسک اکسترنال وسترن دیجیتال " میبینید که تو توضیحات لینک دیجی کالا در گوگل دقیقا همونی نمایش داده میشه که در این عکس میبینیم.

2 پسندیده

خب من باید تگ رو تغییر بدم؟
یا اونی که عکسشو دادم تگ مناسبیه برا گوگل

اونی که عکسشو فرستادی اصلا مال گوگل نیست ، پست قبلیم رو بخون ، فقط برای نمایش تو شبکه های اجتماعیه

برای تغییر توضیحات باید مطابق عکس زیر عمل کنی تا تو متا توضیحات قرار بگیره ، مثل عکس دیجی کالا که فرستادم.

222

2 پسندیده

ممنون بابت ایجاد این تاپیک منم همین سوالو داشتم که مشکلم رفع شد ممنون از کسانی که پاسخ دادن

2 پسندیده

درود بر شما من توی تنظیمات یوست هم متا و هم چکیده رو چک کردم ولی چیزی که در گوگل نشون میده کلمات اول مقاله است. چرا با هم نمی خونن؟
[مقاله](https://maqsoudi.com/%d9%86%d9%82%d8%b4-%d8%a7%d9%86-%d8%a7%d9%84-%d9%be%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d8%ba%db%8c%db%8c%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87%d8%a7/)

با احترام
خدمت شما عرض کنم که ۲ صفحه از سایت بنده هم این مشکل رو داشتن که یکی از صفحات بعد از چند روز درست شد ، اما یکی از صفحات همچنان بعد از گذشت ۲ ماه این مشکل رو داره ، حتی با درخواست بازبینی هم این مشکل حل نشد. چیزی که به نظر میاد مشکل از ربات های گوگل باید باشه ، چون اگه مشکل از کدنویسی ، قالب ، افزونه باشه باید رو خیلی از صفحات تاثیر بزاره نه فقط یکی دو صفحه.

" گوگل هستن و با زبان فارسی کلا یکم مشکل داره و زیاد اهمیت نمیده "

اگه مشکل شما تو تمامی صفحات هست بفرمایید تا مشکل رو پیدا کنیم .

3 پسندیده