غیر فعال کردن اطلاعیه ایمیل در بروزرسانی وردپرس

سلام. یه ایمیل هست که مدام برای من میاد و کلافه کننده شده. از کجا میتونم تنظیمش کنم که دیگه نیاد!!

2

به نظرم مهمه که از این وقایع مطلع باشید، بعضی وقتها وردپرس آپدیت میشه و پوسته یا افزونه ای سازگاری نداره و یهو وب سایت از دسترس خارج میشه و نمی دونید کجا رو باید بگردید. اینطوری حداقل می دونید آخرین اتفاقی که افتاده بود بروزرسانی هسته وردپرس بود و اقدامات لازمه رو انجام میدین.

در هر صورت با قرار دادن دستور زیر در فایل functions.php می تونید ایمیل بروزرسانی های وردپرس رو کاملا غیر فعال کنین:

add_filter( 'auto_core_update_send_email', 'wpb_stop_auto_update_emails', 10, 4 );

function wpb_stop_update_emails( $send, $type, $core_update, $result ) {
if ( ! empty( $type ) && $type == 'success' ) {
return false;
}
return true;
}
2 پسندیده

ممنون. ولی این ایمیل خیلی برای من میاد. از سایت های دیگه ای که دارم چیزی نمیاد. فقط اینه. حالا نمیدونم این داخلش تنظیم خاصیه یا چی.
یه سوال دیگه. بروزرسانی خودکار داره وردپرس؟؟ به نظرم این سایتم مدام داره خودش رو آپدیت میکنه!!! هیچ مشورتی هم با من نمیکنه :grin:

خواهش می کنم رضا جان،

وردپرس یه سری از موارد رو که کاملا ریشه ای هستن و اختلالی در نحوه کارکرد یا عدم سازگاری ایجاد نمی کنن رو اتوماتیک بروزرسانی می کنن.

برای غیر فعال کردن آپدیت اتوماتیک وردپرس هم می تونید دستور زیر رو تو فایل wp-config.php بزارید:

define( 'WP_AUTO_UPDATE_CORE', false );
2 پسندیده

سلام. این جواب نداد. انجامش دادم ولی باز ایمیل میاد!!

یا افزونه و یا کد دیگه ای برای این تغییر اضافه کردید؟ اگر بله همه را حذف کنید و فقط همین رو اضافه کنید.
این کد ۱۰۰٪ کار می کنه.