لود نشدن کامل صفحه محصول در ووکامرس

سلام خدمت شما.
متاسفانه وقتی وارد صفحه محصول سایتم میشم محتویات رو به صورت کامل نشون نمیده .
در ضمن سایت وردپرسی هستش و فروشگاه اون هم با ووکامرس راه اندازی شده. و اینکه یکبار ووکامرس رو غیرفعال و مجدد فعال کردم پیام اومد که الگوهای قالب با آخرین نسخه ووکامرس همخونی نداره . و به صفحه وضعیت ( ووکامرس ) رفتم و فایل های مربوطه رو بروزرسانی کردم ولی متاسفانه مسئله حل نشد. چکار کنم؟ در ضمن کش هم پاک کردم ولی باز نشد؟ debug رو روشن کردم و باز ارور همون صفحات جایگزین رو میده متاسفانه . لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟

سلام
آدرس سایتتون رو بدید تا بررسی کنیم

2 پسندیده

https://www.beatestan.com
مرسی از محبتتون
توی صفحه هر محصول این مسئله هستش ولی بقیه مسائل اوکیه

خصوصی دسترسی بدید تا کد ها رو بررسی کنم

2 پسندیده

برای تشخیص مشکل فقط کافیه debug mode رو فعال کنین.

فایل wp-config.php باز کنین و بخشی که نوشته debug mode واژه false رو به true تغییر بدین و فایل رو ذخیره کنین، بعد صفحه رو مجددا بررسی کنین.

تو گوگل کروم کنسول نشون میده که یه خطایی هم داره.

3 پسندیده

چجوری باید خصوصی پیام داد؟ من تازه واردم توی این انجمن

این کار هم کردم ارور ها هم فهمیدم ولی نمیتونم رفعش کنم متاسفانه .

خطا نشون میده که قالب شما از توابع قدیمی استفاده می کنه در این نسخه از وردپرس شما شناخته شده نیست. پوسته شما می بایست اصلاح بشه. اگه راهی برای تماس با توسعه دهنده خود ندارید در بخش استخدام فریلنسر درخواست خودتون رو پست بدین. @Hosein یا @alireza1411 عزیز می تونن مشکل شما رو رفع کنن. بصورت پیام خصوصی باهاشون در تماس باشید.

همچنین می تونین کسی رو تو پونیشا برای اینکار پیدا کنین.

2 پسندیده

باشه مسئله ای نیست فقط بفرمایید چجوری باید پیام خصوصی به ایشون بدم؟
و اینکه یکبار حتی فایل‌های ووکامرس رو آپدیت کردم توی قالب و از قسمت وضعیت ووکامرس مسئله رفع شده بود ولی متاسفانه روی سایت به همون صورت بود با توجه به اینکه کش هم پاک کردم

1 پسندیده

روی عکس پروفایل کلیک کنید و بعد پیام خصوصی.

Screenshot%20at%20Nov%2015%2018-40-46

2 پسندیده

سلام دوست عزیز.
مشکلتون حل شد؟ من هم همین مشکل رو دارم. چجوری فیکسش کنم؟

سلام من ممنون از پیگیریتون بله حل شد . از قالب بود

1 پسندیده

ممنون که اطلاع رسانی کردید.

مشکل شما چیه پرویز جان؟

1 پسندیده

حل شد. مشکل از تنظیمات افزونه لایت اسپید بود که دستکاریش کرده بودم.
برگه هر کدوم تز محصولات ووکامرس سایتم، فقط تصویر شاخصش نشون داده میشد.

:pray::pray::pray:

1 پسندیده

سلام دوستان
برگه های سایت من در مرحله لود شدن می مونه و لود نمیشه ، ظاهراٌ مشکل از ووکامرسه چون وقتی ووکامرس رو غیرفعال میکنم مشکل برطرف مشه .
به نظرتون باید چجوری رفعش کنم ؟

لطفاً راهنمایی کنید.

سلام خدمت شما
از آموزش زیر ابتدا حالت عیب یاب را فعال نمایید تا خطا های موجود را به شما نمایش دهد سپس اقدام به رفع مشکل نمایید

3 پسندیده

سلام من هم این مشکل رو دارم تو صفحه محصول فقط عکس محصول نشون داده میشه قیمت و امکان خرید وجود نداره چکار میتونم بکنم؟ بجز عکس محصول هیچی نیست

سلام منم تو نمایش هدر تو صفحه فروشگاه مشکل دارم تو همه صفحه ها درست نمایش داده میشه ولی تو فروشگاه خراب میشه چجوری میتونم حلش کنم؟
ادرس سایت : Erfix.ir