مدیریت یوزر ها در cpanel

سلام یا پلاگین یا هر چیزی برای مدیریت مصرف کاربران و ساسپند کردن خودکار کاربران در cpanel هست

درود

سوالتون کمی نامفهوم هست.
لطفا اطلاعات بیشتری ارایه بدین تا بتونم راهنماییتون کنم.

موفق باشید

الان یک مشکل جدی دارم اونم ssl برای هاست نیم هست ؟ برای فعال کردن ssl برای هاست نیم راهی بلدین ؟

گواهینامه SSL از طریق خود cPanel مدیریت میشه (البته نسخه رایگانش) در غیر اینصورت می بایست یک گواهینامه برای hostname سفارش بدین.

یا اگه Let’s Encrypt for cPanel رو نصب دارید، از دستورات زیر می تونید از طریق Let’s Encrypt برای هاست نیم SSL رایگان فعال کنید. (برای خرید لایسنس این سیستم می تونید با بخش فروش سون هاست تماس بگیرید)

دستورات زیر رو به ترتیب در SSH صادر کنید:

le-cp hostcert enable
service letsencrypt-cpanel restart

در این مورد الان متوجه شدم منظورتون چیه. شما منظورتون کاربران whm هست. برای اینکار باید از کلود لینوکس استفاده کنید.

خرید لایسنس کلود لینوکس با نصب و تنظیم رایگان

1 پسندیده

تشکر فراوان از شما این پلاگین رو نصب کردم اما به من ارور میده

این هم هست ارورش قبلا یکی دیگه رو سرورم cpanel زده بوده یعنی ip رو استفاده کردن بودن ممکنه نسخه تریال این رو هم استفاده کرده باشه ؟

من خودمم قبلا با همین فعال میکردم خود cpanel هم خودکار نصب میکنه ؟ برای من هنوز نصب نشده

هاست نیم من
cpanel.sevenserver.ml

درود

برای استفاده این سیستم می بایست لایسنس فعال داشته باشید.
این سیستم حتما نیاز به لایسنس داره، احتمالا قبلا که استفاده می کردید، نسخه نامحدود بوده که الان حذف شده یا محدود شده به دلیل سوء استفاده.

لطفا تاپیک ها رو جدا جدا ننویسید و سعی کنید که پاسخ هاتون رو ویرایش کنین تا بروزرسانی های بیشتر رو به اون اضافه کنید.

موفق باشید

قیمت لانیسس این سیستم چقدره من پلاگین های دیگ ssl رو هم نصب کردم راهی دیگ برای هاست نیم نیست سون هاست
ssl این رو ارائه نمیده ؟
من لانیسس cpanel رو دارم اما این رو نه

اگر لایسنس سی پنل رو از سون هاست خریداری کردید، این لایسنس هم رایگان خواهد بود. با پشتیبانی تماس بگیرید براتون فعال می کنن.

اگر نه، با بخش فروش تماس بگیرید.