مشکل در ایجاد نوشته جدید در وردپرس

سلام دوستان
من وقتی که میخوام پست جدید داخل سایتم بزارم روی نوشته جدید میزنم دیر میاد بالا در حالی که گزینه های دیگه سریع میان بالا
قبلا اصلا بالا نمیومد که پشتیبانی محترم درستش کردن :star_struck:

کش مرورگر رو خالی کنید
دوباره چک کنید
از چه افزونه ادیتوری برای ارسال پست استفاده میکنید؟
در بهترین حالت بهتره که حالت دیباگ وردپرس رو فعال کنید
از چه قالبی استفاده میکنید؟

1 پسندیده

کش رو خالی کردم بازم دیر میاد
افزونه یاهست سئو
و افزونه رو تیتر خبر که برا قالبم هست
قالبم فارس نیوز هست
www.narmashirnews.ir

از پیشخوان وردپرس یکی از قالب های پیشفرض وردپرس رو فعال کنید و بخش ارسال پست وردپرس رو چک کنید که در سرعتش تغییری میکنه یا خیر

1 پسندیده

سلام محسن عزیز،

مشکلی که شما در پیش رو دارید به خاطر قالب خیلی قدیمی هست که دارید. قالب شما از توابع deprecate شده استفاده می کنه. این یعنی این توابع در نسخه های جدید وردپرس استفاده نمیشه.

برای اینکه بتونین خطاها رو ردیابی کنین (از طریق Debugging)، کافیه از طریق File Manager در سی پنل، فایل wp-config.php رو ویرایش کنین و خطی که نوشته:

define( 'WP_DEBUG', false );

رو به:

define( 'WP_DEBUG', true );

تغییر بدین و فایل رو ذخیره کنین. بعد که وارد همون صفحه ارسال نوشته جدید برین، متوجه میشین که تعداد خیلی زیادی خطا وجود داره. (از طریق Debugging می تونین همه خطاهایی که در پوسته دارید رو شناسایی کنین.

همونطور که @Hosein عزیز اشاره کردن، اگر پوسته رو به حالت پیشفرض برگردونین، متوجه میشین که هیچ مشکلی ندارید.

شما ۲ راه دارید:
۱- پوسته رو کاملا عوض کنین
۲- پوسته رو با جدیدترین توابع وردپرس بروزرسانی کنین تا خطاها رفع بشن

موفق باشید

3 پسندیده

بله متاسفانه پوسته مشکل داره و من از راست چین خریدم هرچی تیکت میزنم میگه مشکلی نداره و…
راهی برای شکایت هست؟

البته سعی کنید مشکل قالبتون رو برطرف کنید
با فروشنده محصول صحبت کنید
اگر حالت دیباگ خطایی از قالب میده رو به پشتیبان قالب بفرستید
در صورتی که جوابگو نبودن به راستچین اطلاع بدید
در پایان اگر موفق نشدید میتونید در شعبه پلیس فتا شهرتون شکواییه تنظیم کنید و مشکلات رو بهشون بگید!

3 پسندیده

من زیاد اشنایی ندارم با کد های قالب
یعنی اصلا کدنویسی بلد نیستم که بخوام برطرف کنم
پیام دادم به پشتیبانی
تشکر از شما و آقای آرتا

2 پسندیده

مشکلاتش یکی دو تا نیست. این یعنی توسعه دهنده می بایست خیلی چیزا رو تغییر بده. مثل این می مونه که از اول کدنویسی کنه. تمام function هایی که استفاده شده مال چند سال پیشه. وردپرس چند ماه پیش تغییرات خیلی زیادی ایجاد کرد و توابع deprecated رو کامل حذف کرد. این یعنی پوسته شما با نسخه کنونی وردپرس سازگاری نداره.

البته یک راه داره که از شر خطاها خلاص بشین اونم اینه که به نسخه های قدیمی تر وردپرس تنزیل کنین. این کار رو با افزونه WP Downgrade می تونین انجام بدین.

مهم:

انجام این کار رو پیشنهاد نمی کنم چون بسیاری از معیار های امنیتی تغییر کرده و با این کار امنیت وبسایتتون پایین میاد.

اگر توسعه دهنده همکاری نمی کنه، درخواست عودت بدین به راست چین. اگر راست چین به شما عودت نداد، شما می تونین از خود راست چین شکایت کنین. چون راست چین می بایست امنیت خرید شما رو تامین کنه. پلیس فتا هم تنها کاری که می کنه با خود راست چین تماس میگیره.

از همین الان هم به دنبال یک قالب جدید باشید و مطمین بشین که قالب بروزرسانی های لازمه رو دریافت می کنه.

3 پسندیده

ببخشید شما چه سایتی برای خرید قالب پیشنهاد میدید؟

اگر منظورتون سایت ایرانیه، باید بگم که تو ایران اکثر توسعه دهنده ها کپی کاری می کنن و تعداد خیلی محدودی کار حرفه ای انجام میدن. اونایی هم کار حرفه ای انجام میدن طراحان مستقل هستن که کارشون رو نمیزارن تو وب سایت هایی مثل ژاکت و راست چین که من بخوام بهتون معرفی کنم.

از اینا که راست چین شده هستن و زبان تغییر داده شدن رو هیچ وقت نخرید. البته نمیگیم همه پوسته ها بد هستن، نه! پوسته ای که توسط خود توسعه دهنده طراحی نشده باشه، زیر و خمش رو بلد نیستن و بروزرسانی های جدید هم نمی تونن به خوبی اعمال کنن.

روراست بگم، اگر کسب و کارتون براتون مهمه، اگر می خواین تو این کار آینده داشته باشید و پیشرفت کنین، کار کپی شده خریداری نکنین.

دو تا از بهترین انتخاب هایی که دارید:
۱- استخدام یک توسعه دهنده حرفه ای تا یه طرح خوب و مناسب با نوع استفاده شما انجام بده براتون. اون هم در نظر داشته باشید که می بایست بودجه ۱.۵ الی ۳ میلیون تومن بزارید.
۲- مستقیم از خود وب سایت ThemeForest خریداری کنین. پوسته ای رو خریداری کنین که RTL (راست چین) هم پشتیبانی می کنه. تو این حالت می بایست به دنبال خرید اینترنت ارزی باشید که شرکت یا شخصی براتون انجام بده. قیمت تقریبی یه پوسته خوب تو تیم فارست بین ۳۵ الی ۶۹ دلار هست.

من تو ژاکت فقط یه پوسته خوب پیدا کردم که ۱۰۰٪ ایرانی بود. توسعه دهنده این پوسته هم بسیار فرد با شخصیت و مودبی هست. این پوسته رو خریداری کردیم تا برای وبلاگ سون هاست از اون استفاده کنیم. خلاصه کلی تغییرات برنامه ریزی کردیم و به دلیل کمبود وقت گفتیم بدیم به این توسعه دهنده. حدود ۶۰۰ یا ۷۰۰ هزار تومان ازمون گرفتن تا تغییرات رو ایجاد کنن. بعد از ایجاد تغییرات، ۲ هفته بعد تمام تغییراتی که برامون انجام دادن رو رایگان گذاشتن به عنوان آپدیت برای همه کسایی که پوسته رو خریداری کرده بودن. بنده با ایشون برنامه ها داشتم و می خواستم از استعداد هاشون استفاده کنیم. با این کار خیلی چیپی که انجام دادن دیگه به هیچ توسعه دهنده فریلنسری تو ایران نمی تونم اعتماد کنم.

تو ایران فقط یه چیز رو فهمیدم، همه دنبال کَندن هستن کسی به دنبال ایجاد trend نیست، کسی به دنبال ایده پردازی نیست. همش شده کپی و دزدی. حتما پیش خودتون بار ها فکر کردید که چطور میشه از همه کشور ها تو تیم فارست بهترین و حرفه ای ترین پوسته ها رو میزارن اما تو ایران هر چی که هست کپی برداریه. اون بابایی که کارش رو حرفه ای شروع کرده، با این همه دزدی و زیر پا گذاشتن قانون کپی رایت تو ایران جرات می کنه محصولش رو بزاره تو یه وب سایتی مثل ژاکت یا راست چین؟ خوب معلومه که نه، اول اینکه چُس تومن قیمت گذاری می کنن و واسه این همه زحمتی که کشیده ارزشش رو نداره از طرفی هم یه مشت آدم به اصطلاح زرنگ نال میکنن کارشون رو میزارن تو اینترنت واسه دانلود رایگان یا با قیمت پایین تر به فروش میرسونن.

تا این بحث مطرح میشه، همه چیز رو میزنن تو سر تحریم و محدودیت ها و وضع اقتصادی بد کشور. چطوریه که تو دزدیدن آثار دیگران شماره ۱ هستیم تو کل کره زمین؟ هند هم وضع اقتصادی نا بسامانی داره، چطوریه که بهترین توسعه دهنده ها رو داره؟

ببخشید دیگه شد درد دل جای اینکه بخوام روی راهکار تمرکز کنم.

4 پسندیده

اره واقعا همینطوره
تشکر و قدردانی از توضیحات کامل شما :heart_eyes:

1 پسندیده

فهمیدم کی رو میگید فکر میکردم اون تغییرات رو خودشون ایده دادن و کد نویسی کردن نگو ایده های شما بوده من هم تعحب کردم از اون همه تغییرات و پس از دو سه ماه استفاده دیدم تغییر آنچنانی نمیدن و کلی باگ داره ترجیح دادم قالب خارجی استفاده کنم

با تمام گفته های شما موافقم جایی که کپی برداری کنند پیشرفتی وجود نداره البته تعداد کمی توسعه دهنده ایرانی هستند که کارشون درسته

2 پسندیده