مشکل در ستاره دار کردن در نتایج گوگل

سلام

من وبسایتم رو 1 روزه تو سرچ کنسول ثبت کردم.

الان اگه مطالب ایندکس شده سایت رو به صورت site:iwushu.ir ثبت کنم. نتایج ستاره دار میان ولی اگر یه عنوان از سایت که تو گوگل بالا اومده رو سرچ کنم بی ستاره است؟
مشکل از کجاست؟

شاد باشید

سلام
مشکلی نداره، سرچ عادی که می کنی نتایجی را میاره که قبلا ایندکس شده ولی بصورت site:mysite آخرین ریکوئست های مربوط به سایت را میاره، چون تازه مطلب را ستاره دار کردی یکم زمان میبره تا بروز بشه چون معمولا گوگل مطلبی را که ایندکس میکنه در بازده زمانی طولانی تری برمیگرده و مجدد چک میکنه، مثل صفحاتی که توی نتایج جستجو وجود داره ولی وقتی کلیک میکنی روش و وارد سایت میشی اون صفحات دیگه وجود نداره، چون قبلا ایندکس شدن توی نتایج بالا می مونند تا مدتی

5 پسندیده

~~محتوای اسپم حذف شد ~~

وقت بخیر

من هم دقیقاً همین مشکل را دارم و از افزونه kk star rating استفاده می‌کنم و متاسفانه با گذشت زمان طولانی هنوز مشکل پا برجاست. اگر پرسش کننده این تاپیک راه حلی پیدا کرده یا دوستان دیگر پاسخی دارند لطفاً به اشتراک بگذارند.

من از چند افزونه دیگر هم استفاده کردم مشکل حل نشد. هر چقدر هم تحقیق کردم متوجه نشدم که آیا مورد جریمه گوگل هستم یا خیر

گوگل اگه بفهمه که غیر طبیعی داری کار میکنی ستاره ها را از سایت میگیره . منظور از غیر طبیعی این هستش که بک لینک غیر طبیعی خیلی سمت سایت آمده باشه .