مشکل عجیب در قالب جدید وب سایت

سلام وقت بخیر خدمت شما عزیزان
می خواستم ببینم کسی می دونه راه حل حل این مشکل چیه ؟

این صفحه محصول برخی محصولات در قالب جدید بنده هستن در حالی که باید تقریبا اینطوری باشن

و وقتی دیباگ رو فعال می کنم این خطا رو می گه دارید اما متوجه نمی شم !

Fatal error
: Uncaught Error: Call to a member function is_type() on int in /home1/****/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/wc-attribute-functions.php:192 Stack trace: #0 /home1/****/public_html/wp-content/themes/negarshop/inc/functions/encode/_init-4.php(0): wc_attribute_label('pa_%d9%86%d9%88...', 2018) #1 /home1/****/public_html/wp-content/themes/negarshop/woocommerce/single-product/product-actions.php(7): print_chart_btn(2018, true) #2 /home1/****/public_html/wp-includes/****/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/wc-core-functions.php(195): load_template('/home1/****...', false) #4 /home1/****/public_html/wp-content/themes/negarshop/woocommerce/single-product/single-type/type-1.php(5): wc_get_template_part('single-product/...', 'actions') #5 /home1/****/public_html/wp-includes/template.php(725): require('/home1/****...') #6 /home1/****/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/wc-co in
/home1/****/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/wc-attribute-functions.php
on line
192

ممنون می شم کمک کنید امشب نسخه جدید سایتمو بیارم بالا 4-5 روزه فروش نداشتم :slightly_smiling_face:

به نظر می رسد نسخه php را به درستی تنظیم نکرده اید ، از آنجایی که قالب شما با ioncube کد شده باید از توسعه دهنده پوسته نسخه صحیح php را سوال کنید سپس تیکت باز کنید تا برای شما ست شود.

1 پسندیده

بله درست می فرمایید اولش قبل تغیر قالب و تا مدتی بعد از تغیر قالب نسخه php من 7.3 بود و فراموش کرده بودم بر روی پیش نیاز قالب یعنی 7.2 بزارم اما بعد که یادم اومد و چند ساعته روی 7.2 گذاشتم هیچ تغیری نکرده انگار نه انگار
هاستمم از خانواده خوب سون هاست هست

تیکت باز کنید تا برای شما بررسی شود

1 پسندیده

سلام وقت بخیر مشکل با بروزرسانی قالب حل شد
ببخشید فقط برای بحث بهینه سازی سرعت به صورت حرفه ایی آیا در خانواده سون هاست کسی هست به بنده کمک کنه و بهترین نمره رو از پیج اسپید و جیتیمریکس دریافت کنم ؟
چه با افزونه راکت و چه لایت اسپید
البته به نظرم لایت اسپید بهترهه چون وب سرور هم لایت اسپید هست

سلام ، بسیار عالی
برای بهینه سازی قالبتون راکت رو پیشنهاد میدم برای تنظیماتش هر مشکلی هم داشتید من کمکتون میکنم تا بهترین امتیاز رو بتونید داشته باشید

من هم راکت هم لایت اسپید رو در نسخه قبلی سایتم ( قالب قبلی ) انجام داده بودم
و این چنین نتایجی دریافت کردم
راکت : جیتیمتریکس : پیج اسپید 97% yslow 91% فول لود پیج 4 تا 5 ثانیه - حجم پیج 1.40 مگ - تعداد رکوئست ها 41
این فکر کنم حداکثر بهینه سازی با راکت بود
لایت اسپید : جیتیمتریکس : پیج اسپید 95% yslow 85% فول لود پیج 2 تا 3 ثانیه حجم پیج 2.40 مگابایت تعداد رکوئست ها 90
( این بهینه سازی با لایت اسپید تخصصی نبوده و همه گزینه های بهینه سازی فعال نبود چون من تخصص کافی در اون ها نداشتم )
با وجود حجم بالا و رکوئست بالا تر اما سریعتر از راکت فول لودش انجام می شد
خیلی عجیب بود برام
و احساس می کنم با لایت اسپید اگر حرفه ایی و تخصصی بهینه سازی انجام بشه فوق حرفه ایی تر از این مواردی که ذکر کردم نتیجه دریافت می کنم
دوست دارم نظر تون رو بدونم عزیزان
@Angel @arash @arta