مشکل نشان ندادن تصاویر محصولات با نام فارسی (مشکل ویژوال کامپوزر)

با سلام. تصاویر محصولاتی از سایت من که موقع بارگزاری نامشون فارسی بوده رو تو نسخه دسکتاپ نشون نمیده

مشکل هم دقیقا میدونم از کجاست. از اسم فارسیشونه چون اونایی که اسمشون انگلیسی هست رو بخوبی نشون میده.
چون تعداد محصولات زیاده عملا امکان اینکه عکس ها رو مجدد تغییر نام بدم و بارگزاری کنم وجود نداره.
جالبه که وقتی افزونه ویژوال کامپوزر رو غیرفعال میکنم مشکل حل میشه. نسخه های مختلف ویژوال رو هم تست کردم. نسخه ای که @arta عزیز هم تو انجمن گذاشتن رو هم تست کردم ولی باز مشکل حل نشد. دوستان اگه راهنمایی کنند که چکار باید کنم ممنون میشم.

لینک سایتم:
https://sophiadesign.ir

1 پسندیده

سلام

اگر مطمئن هستید که مشکل از نام فارسی عکسهاست، میتونید با پلاگین های زیر اونهارو تغییر نام بدید.

لطفا قبل از هر اقدامی از طریق ابزار وردپرس منیجر بک آپ بگیرید.

این افزونه ها حالت bulk edit هم دارند که میتونید کل عکس هارو انتخاب کنید و یکباره ویرایش کنید.

2 پسندیده

ممنون. حالا اینکه چرا ویژوال کامپوزر رو غیرفعال میکنم مشکل حل میشه توجیحی داره؟؟
البته یه مشکل دیگه با اسم فارسی عکسها دارم و اونم تو صفحه ی سبد خرید هست. تو سبد خرید عکس محصولاتی که اسمشون فارسی اومده رو نشون نمیده!!!

البته این مشکل نشون ندادن تصویر محصول رو قبلا هم داشتم ولی تو نسخه موبایل. که اون رو تو این تیکت اوردم. اینم دقیقا مثل اونه. عکس بزرگ محصول رو نشون نمیده ولی وقتی رو ذره بین کلیک میکنی نشون میده!!!

اون موقع مشکل از تنظیمات راکت بود.

Phoenix Media Rename رو نصب کردم. نتونستم حالتی که کل عکس ها رو انتخاب میکنی باهاش کار کنم. ولی یه عکس رو که تغییر دادم مشکل هماکان باقی بود. البته مشکل نشون ندادنش تو صفحه سبد خرید حل شد ولی تو صفحه ی خود محصول مشکل باقی بود.

سلام

در تصاویر خود افزونه نمایش داده شده:

1 پسندیده

@ahmad25532

یه لینک از محصولی که تصویرش مشکل داره ارسال کنید

1 پسندیده

ممنون
البته الان ویژوال کامپوزر رو غیرفعال کردم. نمیدونم چیزی که میخواین تست کنید لازمه که فعالش کنم یا نه؟

https://zaya.io/cjkvp

شما خطایی در کنسول در ارتباط با فونت های گوگل دارید، ابتدا با افزونه زیر، اینرو رفع کنید، کش رو خالی کنید تا مجدد بررسی کنیم.
اگر قالب قسمتی برای غیر فعال کردن فونت های گوگل داره، به جای افزونه از اون استفاده کنید.

2 پسندیده

ممنون
افزونه رو نصب کردم. جایی منویی نداشت که برم تنظیم کنم. فکر کنم همینکه نصب کردم خودش غیرفعال کرد. درسته؟
متاسفانه مشکل سایت حل نشده هنوز

این کد css رو اضافه کنید و کش رو خالی کنید.

.single-product .flex-viewport {
display: -webkit-box !important;
}
3 پسندیده

حاجی دمت گرم. حرف نداری بخدا. فکرشم نمیکردم مشکلش بخاطر سی اس اس باشه!!! قشنگ نجاتم دادی.

فقط دو تا موضوع. یکی اینکه افزونه غیرفعال کردن فونت گوگل رو پاک کنم یا بزارم باشه؟ دوم اینکه این display رو یه توضیح میدی که دقیقا چکار میکنه؟ (-webkit-box)

بازم ممنون ازت

1 پسندیده

سلام

خوشحالم که مشکلت حل شده.

افزونرو فعال نگه دارید چون به فونت های گوگل نیازی ندارید.

این کد، تصویر محصول شمارو در جایی که براش در نظر گرفته شده فیکس میکنه.

2 پسندیده