مشکل کلودفلر و ssl در دیوایس های ios

عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
وب سایتمون دارای ssl تجاری است و تنظیمات کلودفلر بر روی آن انجام شده است (SSL مربوط به کلودفلر را هم Flexible قرار داده ام). مشکل اساسی باز نشدن وب سایت بر روی دیوایس های ios بدون قندشکن است. یعنی وب سایت فقط روی دیوایس های دارای سیستم عامل ios باز نمی شود مثل iphone5 و … .
لطفا راهنمایی بفرمایید, ممنون.

1 پسندیده

درود

آدرس وب سایتتون رو ارسال کنید بررسی می کنم.

3 پسندیده

خدمت شما
https://ordme.com

درود

چرا SSL رو روی Full تنظیم نمی کنید؟

گزارش SSL نشون میده که برخی از دیوایس ها امکان ارتباط برقراری رو ندارن. توی iPhone که میزنه Connection Refused مثل اینکه فایروال جلوش رو میگیره. اگر از مشتریان سون هاست هستید تیکت باز کنید و مشخصات ورود به کلودفلر هم ارسال کنید تا دقیق تر بررسی بشه.

3 پسندیده

با تشکر فراوان از شما
نه متاسفانه هاستینگ این وب سایتمون سون هاست نیست.
من ssl رو روی همه حالت ها گذاشتم مثل full و off و … ولی هیچکدوم تاثیری نداشت. چیزی که مشخصه کلا مشکل با ssl ای است که کلودفلر برای ما ست میکنه یعنی sni.cloudflaressl.com و اگر این ssl به این شکل sni59073.cloudflaressl.com می بود. دیگه این مشکل را نداشتیم و کلودفلر فقط در پلن enterprise اش از ssl خود وب سایت استفاده میکنه، و در سایر پلن‌ها از ssl خودش استفاده میکنه. که حالا به خاطر فیلترینگ یا مشکلات زیرساختی بعضی isp ها این مشکل رو داریم مثلا با اینترنت همراه اول وب سات به درستی باز میشه!

درود

ما هم از همین نوع استفاده می کنیم و هیچ مشکلی نداشتیم.
مشخصات ورود به کلودفلر رو بصورت شخصی ارسال کنید تا بررسی کنیم.

3 پسندیده

اطلاعات دسترسی رو خدمتتون ایمیل کردم، با تشکر

سلام

از طریق پیام خصوصی ارسال کنید.
ایمیل به بخش توسعه ارسال میشه و بنده به اون ایمیل دسترسی ندارم.

ممنون

3 پسندیده

سلام، من هم دقیقا این مشکل رو دارم. لطفا به منم بگید که چطور مشکلو حل کنم
مرسی از لطفتون