مطالب خنده دار مربوط به برنامه نویسی و دنیای وب

کاری که همه تو جی تی متریکس میکنیم و دنبال قاتل بروسلی میگردیم :joy:

anigif_enhanced-mid-28284-1458232718-3

9 پسندیده

ای کاش اینطوری بود. ۹۰٪ فقط رتبه رو نگاه می کنن اگه بالای ۹۵ بود هاست خوبه اگه زیر ۹۵ بود هاست بده. بدون اینکه کسی مقادیر رو بررسی کنه که چرا رتبش پایینه.

9 پسندیده

آرتا جان مشکل از اظهار نظر یه سریاس که خودشون رو مهندس صدا میزنن و مطالبی منتشر میکنن که بعد از خوندنش ترجیح میدی دکمه پاور سیستم رو بزنی و بری تو فضای آزاد یک بادی به کلت بخوره :neutral_face::grinning:

8 پسندیده

این جواب ارتا جان در تاپیک زیر این جک رو یادم انداخت !
دوستی برای تعمیر ماشینش میره نمایندگی میگه ماشین خیلی صدا میده نمایندگی میگه صدا ضبط رو زیاد کن نشنوی
الان هم نرم افزار همه مشکل داره غیر هاست
البته من چون تو هاست دیگه هم همین مشکل رو دیده بودم به عنوان باگ نرم افزار بهش نگاه میکنم نه مشکل هاست ولی خوب دا پاسخ جالب بود

giphy%20(1)

8 پسندیده

4 پسندیده

11 پسندیده

brilliant :sweat_smile:

6 پسندیده

7 پسندیده

وقتی که میخوایم پرداخت اینترنتی کنیم :sweat_smile:

6 پسندیده

@Angel
احتمالا اولی درگاه واسط و دومی درگاه مستقیم :joy::joy:

6 پسندیده

:joy:

6 پسندیده

نه اولیش بدست آوردن اطلاعات ویزا و مستر کارد با بین هست که هیچ کس تمایل بهش نداره
دومی هم روش برداشت از حساب برای بعدا هست که آلمانیای عزیز استفاده میکنن ازش مام ازشون یاری میگیریم :sweat_smile:

6 پسندیده

خوبه :joy::joy::joy::+1::ok_hand:
کاش همه چیزو ازشون تقلید میکردیم :neutral_face:

4 پسندیده

حالا اینجا جاش نیست تاپیکه فکر کنم بعدا آرتا تار و مار کنه این پستارو
ولی این روش ها و ایناکه گفتم یجورایی Fake Pay هست ، با استفاده از اطلاعات حساب و iBan & Bic پرداخت میکنیم و خیلی چیزارو میخریم ، تا هم بخوان حساب رو ببندن توی روش پرداخت SEPA زمانی قریب به 60 روز حساب فعاله چون پول مستقیم نمیره به حساب و زمان میبره تا بره حسابداریشون و…
آلمانی ها خیلی خوبن ، خیلی دوسشون دارم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::star_struck:
، لایسنس آنتی ویروس ESET از فروشگاه آلمانش میخرم دوسال هم کار میکنه لامصب
هی ایمیل میاد از حسابداریش میگه جون مادرت بیا پولو بده ولی بن نمیکنن لایسنس رو :sweat_smile:

4 پسندیده

عالییی :heart_eyes::heart_eyes::sweat_smile:
من کلا با آنتی ویروس میونه خوبی ندارم نه سایت نه سیستم :face_with_raised_eyebrow::joy::joy::joy:

5 پسندیده

:joy::joy::joy::joy: جزاکم الله

5 پسندیده

بدون هیچ شرحی ، شرح حال رو به تصویر کشیدم :joy: :point_down::point_down:

8 پسندیده

:joy::joy::joy:
حالا نظرتون راجع به OVH فرانسه چیه دوستان؟ :thinking:

4 پسندیده

@Rahim
من ازش سرور مجازی داشتم اونم عالیه :wink::blush:

4 پسندیده