معرفی اسکریپت به گوگل وبمستر

سلام خدمت دوستان ببخشید امکانش هست اسکریپت و به گوگل معرفی کرد و بعد از معرفی به جای سایت مپ و ربات و … چی باید بزنیم
چون اسکریپت سایت مپ نداره راهی هست که بشه براش سایت مپ درست کرد ممنون

درود

روش معرفی هر نوع وب سایتی به گوگل دقیقا یکی هست و تفاوتی با بقیه نداره.

برای ساخت سایت مپ بصورت دستی می تونین از ابزاری مثل XML Sitemap Generator استفاده کنین. این سرویس تا ۵۰۰ صفحه از وب سایت شما رو بصورت رایگان براتون ایجاد می کنه.

اگر این وب سایت شما بصورت مداوم صفحات جدید داره، می بایست هر هفته یکبار سایت مپ درست کنین و با سایت مپ قبلی جایگزین کنین.

موفق باشید

2 پسندیده

برای این اسکریپت باید هر هفته سایت مپ بسازم ؟ کوتاه کننده لینک

این سرویس نیاز به سایت مپ نداره.

1 پسندیده

همینطور به گوگل معرفیش کنم؟

این مورد کلا فقط برای استفاده خودتون هست و نیازی به معرفی کردن نیست. پیشنهاد من اینه که کلا موتور های جستجو رو به این دایرکتوری بلاک کنین چون اصلا این محتوا ایندکس شدنی نیستن و دلیلی نداره موتور های جستجو بهش سر بزنن.

1 پسندیده

سلام حالا اگر بخوایم یک اسکرپتی مثل 20ap.ir معرفی کنم باید چطوری معرفی کنم؟

این هم به همین شکل.

ببینید شما وقتی یه وب سایت رو به وبمستر معرفی کنید، ربات های گوگل خودشون صفحات شما رو ایندکس می کنن و در تئوری هیچ نیازی به ارایه سایت مپ ندارید. ارایه سایت مپ فقط سریع تر ایندکس شدن صفحات جدید وب سایت شما مخصوصا اگر وب سایت شما هر روز پست های جدید داره، وب سایت های خبری، موزیک یا تفریحی که اطلاعات زیادی رو روزانه منتشر می کنن برای سریع تر ایندکس شدن به سایت مپ نیاز دارن.

یه همچنین وب سایتی چون محتوایی نیست فقط نیاز به بک لینک دارید، مگر اینکه یه بخش وبلاگ براش درست کنید تا مقالات مرتبط منتشر کنید.

1 پسندیده