ناپدید شدن بخش هایی از تنظیمات پوسته وردپرس

سلام اول واسه عنوان معذرت میخام نمیدونستم چه موضوعی باید بنویسم.
قضیه اینه که یه مدته بدون هیچ دستکاری ای متوجه شدم افزونه اینستا روی سایت کار نمیکنه سایت من یه وبلاگ وردپرسی هست که توش عکس به صورت گالری میزارم و راجش توضیح میدم.
بعد مه چک کردم دیدم لایت باکس سایت که روی گالری بود هم کار نمیکنه .
حتی دیتابیس رو هم بخاطرش تغییر دادم.
کل پلاگین ها رو غیر فعال کردم مشکل حل نشد. قالب دیگه تست کردم . همین قالب رو مجدد تست کردم بازم نشد.
حتی از طریق سایت بیلدر سایت جدید ساختم برای تست توی همین هاست اما این مشکل رو اونجا هم دارم با اینکه هیچ افزونه ای حتی نصب نشده بود. تقریبا هر افزونه لایت باکس و گالری که دیدم تو این سایت تست کردم بنظر شما مشکل از کجاست؟ این مشکل باعث شده تا پلاگین های jquery و خیلی های دیگ کار نمیکنن .
من تو هاست دیگه ای هم برای تست وردپرس رو نصب کردم اونجا مشکلی وجود نداشت و همچی همونجوری که میخاستم بود. بنظر شما مشکل چیه؟ من دیگه عقلم قد نمیده
دو تا عکس هم میزارم که واضح منظورمو میرسونه.

سلام با توجه به سخنان خودتون مشکل از هاستتونه. به پشتیبانی تیکت بدید تا بررسی بشه.

اول اینکه خیلی ممنون بابت پاسختون.
نظر منم همینه. اما چه مشکلی بوجود اومده؟؟
شما نظری دارید؟

نسخه PHP رو بررسی کردید؟ بهترین نسخه php گزینه 7.3 هست.

بله روی همین تنظیمه ببینید من داشتم استفاده میکردم هیچ مشکلی نبود یهویی این اتفاق افتاد

از دوستان کسی نمیتونه کمکی کنه؟

سلام
فایل .htaccess را بررسی کنید که فایل های جیکونری را محدود نکرده اید؟
یک افزونه که از صحت کارکرد آن مطمئن هستید را نصب کنید و یک گالری بسازید و لینک پست مرتبط به گالری را ارسال کنید بررسی شود

1 پسندیده

ممنون بابت پاسختون. اما من برای اینکه مطمین بشم مشکل از منه یا نه یه وردپرس دیگه ایجاد کردم توی همون هاست. من ادرس سایت رو بهتون میدم تقریبا همه پست ها گالری دارن و افزونه ها هم نصب هست. همشونم تا چن وقت پیش کار میکردن. الان از صفحه اول که فید اینستاگرام هست از کار افتاده تا گالری و شاید اینها فقط چیزهایی باشن که من در جریانم

https://adnatattoo.ir

در سایت شما کتابخانه جیکوئری فراخوانی شده اما در مرورگر بارگداری نمیشود
شاید افزونه ای نصب کرده اید که کد های جیکوئری را محدود کرده
به همین منظور اغلب کد های جیکوئری افزونه ها کار نمیکند
راه حل هم اینه که افزونه ای که تداخل ایجاد کرده را پیدا کنید یا در فوتر به یک کتابخانه جیکوئری لینک دهید تا سایت شما انرا بخواند و اسلایدر ها و سایر کد ها نیز به درستی کار کند

1 پسندیده

بازم ممنون بابت پاسخ. من کد زیر رو به فانکشن قالب اضافه کردم و مشکل صفحه اول حل شد. اما همچنان لایت باکس گالری کار نمیکنه.

if (!is_admin()) {
function site_init()
{
wp_deregister_script('jquery');
}
add_action('init', 'site_init');
}

ممنون از دوستانی که کمک کردن در این تاپیک.
مشکل رو خودم با آزمون خطا حل کردم.
یکی از اصلی ترین مشکلات از فایل .htaccess بود که خوش بختانه برطرف شد.
ممنون از همگی

مشکل چی بود دقیقا؟ لطفا یه توضیح کوتاه بدین اگر کسی همین مشکل رو داشت بتونه با اطلاعات شما اون رو رفع کنه.

حقیقتش اینکه دقیقا چیبود و چرا رو نفهمیدم چون با همون تنظیمات چند هفته داشت کار میکرد سایت.
مشکل مربوط به قالب با کدی که بالا گذاشتم و قرار دادنش تو فانکشن حل شد و کارش جدا کردن کتابخانه جیکوئری بود
مشکل بعدی هم بدلیل بهینه کردن فایل های js css بوجود اومد که با برداشتنش حل شد

سلام خدمت دوستان.
مشکلی که مطرح کردم باز هم بوجود اومده بدون دست زدن به تنظیم خاصی واقعا نمیدونم مشکل از چیه کسی نظری داره؟ موضوع عجیبتر اینه که حتی نسخه کلون هم این مشکل براش بوجود میاد!

خب دوستان این رو میگم تا اگه کسی مشکل من رو داشت حل بشه .
من برای حل این مشکل اول فایل جیکوئری خود وردپرس رو با ورژن جدید جایگزین کردم و بعد کد زیر رو در فانکشن قالب اضافه کردم و همه مشکلات حل شد.

wp_deregister_script( 'jquery' ); // Unregister WordPress jQuery
wp_register_script( 'jquery', 'https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/3.2.1/jquery.min.js', 'jquery', '3.2.1'); // Load Google CDN jQuery
  wp_enqueue_script('jquery'); // Enqueue it!
1 پسندیده

اتفاقا چند روز پیش یکی از مشتریان ما هم همین مشکل رو داشت. ممنون از اشتراک گذاری راه حل.

2 پسندیده

خواهش . من که دیونه شدم سر حل شدن این مشکل. بنظرم کلا نباس بیشتر از 5 تا افزونه داشته باشی.

1 پسندیده