نحوه صحیح ریختن دموی قالب

سلام دوستان. یه سوال داشتم از خدمتتون.
من میخوام بدونم که بعد از ریختن دموی قالب باید چیکار کرد؟

میخوام روی هاست، یه قالبی رو با بسته نصبی، بالا بیارم.
و نمیخوام که فایلهای وارد شده دموی قالب، ایندکس بشه و توی هاست بمونه و فضا اشغال کنه.

جوری یه سایتی رو دقیقا شبیه دموی قالبی که داره در میارن؟
میخوام محتوای خودم رو توش بذارم و شکل دمو تغییری نکنه.
آیا بعد مطالب رو تک تک ویرایش کنم و لینکش رو تغییر بدم و محتوای خودم رو بذارم؟

از چه قالبی استفاده می کنید؟
و این که دمو با ویژوال و افزونه های صفحه ساز ساخته شده یا خود قالب صفحه ساز داره؟
برای این می پرسم که مثلا قالب be برای هر صفحه به صورت جداگانه می تونه برون ریزی کنه.
شما می تونید دمو رو روی لوکال یا هر جایی بجز دامین اصلی تون نصب کنید و تغییراتی رو که می خواید ایجاد کنید.بعد صفحاتی رو که نیاز دارید برون ریزی کنید و اون ها رو روی هاست اصلی درون ریزی کنید.
سوالتون یه جورایی سوال خودمم هست. اما می دونم زمان نصب دمو و تا پایان تغییراتتون باید تیک “از موتورهای جست و جو درخواست کن سایت من را بررسی نکنند” بزنید.در مورد تغییر ادرس لینک ها هم سوال خودمه :grin:

بله دوست عزیز بعضی پوسته ها بصورت تک صفحه ای هم امکان درون ریزی دارن.
اما قالب من یه پوسته ایرانیه که از ژاکت گرفتم و لایسنس ژاکت گارد داره. از صفحه ساز هم استفاده نمیکنه.

برای تغییر لینک از افزونه زیر استفاده کنید

وبرای اینکه صفحات ایندکس نشه هم یه پلاگین صفحه در دست ساخت نصب کنید یا در فایل robot.txt به خزنده ها بگین سایت رو بررسی نکنن
1 پسندیده

درود

برای جلوگیری از ایندکس شدن توسط موتور های جستجو، همیشه باید همون ابتدای کار، هنگام نصب وردپرس، این گزینه رو فعال کرد. اما اگر بعد از نصب هم بخواید می تونید جلوی ایندکس شدن رو بگیرید.

تو خود وردپرس این امکان بصورت پیشفرض وجود داره.

تنظیمات> خواندن> نمایش به موتورهای جستجو

2 پسندیده

بله ممنون. بیشتر بحثم سر نحوه ایمپورت کردن دمو هستش.
میخوام بهترین روش رو انتخاب کنم.
دموی قالب روی لوکال بالا بیارم و تغییر بدم بهتره یا روی هاست نصب کنم و تغییر بدم؟

قطعا روی هاست این کار انجام بشه بهتره
اینجوری هم مشکل تغییر لینک رو نخواهید داشت و اگر موردی هم باشه که در لوکال دیده نشه در هاست دیده میشه و میتونید رفع رجوع کنید

2 پسندیده

سلام.
دوستان من قالب انفولد رو روی لوکال هاست فعال کردم ولی هیچ کدوم از دمو هاش درون ریزی نمیشه.
کسی میتونه راهنمایی کنه؟
ممنونم