ویرایش جزئی قالب سایت

سلام
تو بخش نظرات سایتم تو قسمت پاسخ به نظرات «پاسخ» به اشتباه «پاسح» نوشته شده کسی می دونه چجوری باید ویرایش کنم؟ تو فایل پیوست عکسشو گذاشتمIMG_20190805_182442

سلام. تو پوشه قالبت یه فایل comments.php باید باشه. از اونجا میشه یه کارایی کرد. رشته reply رو پیدا کنی و از همونجا تغییرش بدی. با افزونه loco translate هم میتونی این کار رو کنی. کار باهاش خیلی راحته. گوگل کنی تکست و فیلم آموزشی ازش هست.
البته شاید راه ساده تری هم باشه که منتظر میمونیم اساتید بیان جواب بدن. من این دو تا راه به نظرم میومد.

4 پسندیده

هرچی گشتم Reply نداشت افزونه هم نمی‌خوام نصب کنم خیلی افزونه هام زیادشدن سایتم کند شده

تو فایل footer.php قالب کد زیر رو قبل از بسته شدن تگ body قرار بده.

<script>
document.body.innerHTML = document.body.innerHTML.replace(/پاسح/g, 'پاسخ');
</script>

این کد جاوا اسکریپت هر جای وب سایت شما کلمه پاسح رو ببینه اون رو با پاسخ عوض می کنه.

4 پسندیده

گذاشتم نشد تو کامنت و هیدر هم گذاشتم بازم نشد

اگر از افزونه کش و کلودفلر (یا موارد مشابه) استفاده می کنید هر دو رو خالی کنید.
آدرس وب سایت شما چیه؟

2 پسندیده

از هیچ کدام استفاده نمیکنم

http://mediak.ir/hamid-hiraad-khosham-miad/

آدرس یک مطلبی دادم که کامنت داشته باشه بتونید اون قسمتی که میگم رو ببینید

کلمه به دسترسی نشون داده میشه، کدی که من دادم کار نمی کنه، به این دلیل که کلمه ی پاسح کلا وجود ندارده که بخواد جایگزین بشه. اون کدی بهتون دادم رو حذف کنید
.
مشکل شما از فونت Yekan هست که کلمه پاسخ رو پاسح نشون میده. فونت رو عوض کنید.

اسکرین شات بعد از غیر فعال کردن فونت در صفحه:

2 پسندیده

چجوری باید عوضش کنم؟

سلام و با اجازه آرتا عزیز
فایل زیر رو دانلود کنید ، فایل های فونت رو داخل پوشه Fonts قالب خودتون آپلود کنید .
مسیر زیر تشریف ببرید و آپلود کنید :

wp-content/themes/Magazine-oYekan/fonts

WEBYEKAN.zip (118.6 کیلوبایت)
پسورد فایل زیپ : 7ho.st

موفق باشید

2 پسندیده

فونت قبلیا رو پاک کنم؟

فونت ها رو آپلود کردم درست نشد

بله فونت های قبلی رو پاک کنید و این فایل هارو جایگزین کنید . ( تست شده )

WebYekan.zip (101.1 کیلوبایت)
پسورد فایل زیپ : 7ho.st

2 پسندیده

دستتون درد نکنه درست شد فقط یه ذره فونت تغییر کرد نمیشه همون فونت قبلی رو ویرایش کرد؟

2 پسندیده

خواهش میکنم
خیر تغییر و ساخت یک فونت یک تخصص هست ، اون فونت مشکل داره و اگه بخواین استفاده کنید به مشکل میخورید تو بعضی از حرف ها

3 پسندیده

سلام
با High-logic FontCreator میتونید فایل‌های woff و tff و غیره رو باز کنید و ادیت کنید. حروف مستقل نمایش داده میشه و کار سختی نیست.

3 پسندیده