پاپ اپ با اسکرول؟!

سلام خدمت تمامی اعضای محترم انجمن سون هاست.
دنبال یه چیزی می گردم که خودمم دقیقا نمی دونم چیه! :grin: واسه همین فکر می کنم موضوعی که انتخاب کردم خیلی درست نباشه.
دنبال یک افزونه ای می گردم که وقتی کاربر به سمت پایین سایت اسکرول می کنه یه سری عکس ها از طرفین سایت اضافه بشه.مثل این سایت.
www.nepso.com

البته فکر می کنم این سایت کد زده شده.ولی می خواستم ببینم افزونه ای نیست که این کار رو انجام بده یا قالبی که این قابلیت رو داشته باشه.
یه افزونه ی دیگه هم می خوام برای گرفتن ایمیل از کاربر برای ارسال تخفیف.وقتی کاربر وارد سایت می شه یه پاپ اپ براش باز بشه که توش یه عکس باشه و زیرش هم یه فیلد که بتونه ایمیلش رو وارد کنه.

من تو این سایت چیزی ندید اتفاق خاصیم نیوفتاد
اما برای دومی شما بهتره از افزونه exit pop استفاده کنید بهترین راه متوقف کردن کاربر قبل از خروج هستش و می تونید تو پاپ آپی که براش باز میشه شما چیزای جالبی بذاری تا کاربر رو ترغیب کنی هم بیشتر توسایتت بمونه و هم به هدفت برسی

اگر دقت کنید وقتی به سمت پایین اسکرول می کنید سمت چپ تصویر یه تعدادی ادمک میان.

ممنون. این افزونه ای که فرمودید قابلیت ایجاد فرم هم داره؟

قدیما دنبال همچین چیزی بودم یه سری افزونه‌ی مطلب پیشنهادی یا مطلب مرتبط دیدم با همچین ویژگی‌ای. Related Post یا Contextual Related Article یا Notification Post … همچین عبارت‌هایی سرچ میکردم تو گوگل، یه چیزایی تو مخزن وردپرس بود.
البته کد زدنش هم خیلی سادست در کل و شاید ضروری نباشه. میشه از دموها هم کد جاوااسکریپت و CSS رو استخراج کرد حتی که نیاز به وقت و حوصله داره.

1 پسندیده

ممنونم جناب مهندس
افزونه هایی که فرمودید مطالب مرتبط رو فقط نمایش می دن؟
من برای عکس و یک فرم تخفیف به صورت پاپ اپ می خوام
افزونه ای مدنظرتون هست؟

بیشتر افزونه های پاپ یه صفحه در اختیار شما قرار می دهد که شما می تونید از شورتکد های پلاگین های دیگه استفاده کنید در این حین هم پلاگین هایی هستند که امکانات ویژه هم داشته باشند که رایگان هم نیستند
خود من از افزونه Pop-Up CC Exit Free استفاده می کنم اما قابلیت های ویژه ی این پلاگین در نسخه پرو وجود داره