پروژه ای که با محصولات سون هاست ساخته اید چیست؟

به انجمن سون هاست خوش اومدید. امیدواریم که بتونیم درکنار هم از اطلاعات تجربیات شما کاربر گرامی استفاده کنیم.
موفق باشید

6 پسندیده

سلام
من تجربه چند هاستینگ دیگه رو داشتم که بخاطر شلوغی سرورهاشون و بعضا پاسخگویی با زمان زیاد سایت خودم رو به سون هاست انتقال دادم . سرورهای آلمان سون هاست بسیار عالی و آپ تایم 100% , عالیه تا حالا مشکلی به دان شودن سایت نداشتم و پشتیبانی هم فعلا عالیه . امیدوارم که همینطوری باقی بمونه .
ضمنا امیدوارم سروراشون با همین کیفیت و تعداد سایت کم باقی بمونه و کیفیت رو فدای کمیت نکنند.
وبسایت من بنام سانگ آپ درباره دانلود موزیک میباشد.

2 پسندیده

سلام
من پروژه فروشگاه سایت موتوریا رو به هاست 7 هاست منتقل کردم، نسبت به دیگر شرکت ها قیمت و سخت افزار بهتری داشت. با وجود اینکه خیلی توی وردپرس حرفه ای نیستم برای انتقال و مشکلات اولیه با توجه به ی کوچولو پیچیدگی کار پشتیانی کمک کرد و خداروشکر راضی هستم و امیدوارم که همینطور پیگیر و مشتری مدار باقی بمونند.

سال خوبی رو برای همه آرزو میکنم :kissing_heart:

2 پسندیده

سلام و خسته نباشید به تیم سون هاست
سایت بنده فروشگاهی هست و در زمینه فروش تابلو معرق فعالیت میکنم
moaraghebartar.ir

از خدمات و پشتیبانی راضی هستم . تیم پشتیبانی واقعا با صبر و حوصله پاسخگو بودن با اینکه خیلی اذیشتون کردم
از سرعت هاست هم نسبت به دیگر شرکت ها راضی هستم
امید وارم قیمت ها هم همینجور کاهش پیدا کنه تا بتونیم پلنهای بهتری خریداری کنیم :grinning:

3 پسندیده

ربات تلگرام کوتاه کننده لینک متصل به api سایت کوتاه کننده ای که قبلا ایجاد شده بود آماده استفاده شد و همه دوستان می توانند از این سرویس استفاده کنند با ما همراه باشید

2 پسندیده

سلام
دو روز هست به سون هاست اومدم ، سایت یک شرکت طراحی وب سایت رو آوردیم رو سون هاست. تجربه های فراوان و ارزشمندی دارم از هاستینگ های ایرانی ، از زمانی که قالب ایران هاست 800*400 بود تا به امروز، از تمامی هاستینگ های مطرح ایران سرویس داشتم و هر کدوم مشکلات خودشون رو دارند که به نظر میاد این مشکلات تو سون هاست دیده نشه ، حداقل از بیرون که دیده نمیشه و امیدوارم در زمان استفاده هم این مورد ثابت بشه. قبل از انتقال به سون هاست نزدیک به دو هفته تست داشتم رو سون هاست و یک شرکت دیگه ، هر دو تو یک سطح بودن اما یه حسی گفت سون هاست رو انتخاب کن ، دلیلشم نمیدونم ، حسی بود :grinning:

از زمان تست تا الان از همه نظر راضی بودم از سون هاست جز یک مورد که هنوز نتونستم مشکل رو حل کنم .

اینم شرح نظری که در نظرسنجی دادم ، ارادتمند شما

5 پسندیده

در خدمتتون هستیم محمد عزیز. اگر موردی هست که فکر می کنید از سمت هاست هست، حتما تیکت باز کنید و جزو دیگر موارد فنی است، در همین انجمن تاپیک باز کنید، براتون بررسی میشه.

3 پسندیده

سلام
خدمت از بنده است ، لطف میکنید ، ممنون از شما

اگر از اپن کارت بتونه پشتیبانی بکنه خیلی عالی میشود.

2 پسندیده

با عرض سلام و تبریک سال جدید
بنده مدیر سایت جزوه بان هستم قبل از آشنایی با سون هاست سایت روی دو هاست دیگه بود که به دلیل پایین بودن منابعی که در اختیار میزاشتن سایت بسیار کند شده بود تا اینکه به فکر تعویض هاست افتادم و در گوگل با سایت شما آشنا شدم اول فکر میکردم منابعی که نوشته شده الکی هست و برای تبلیغات و فروش بیشتر بیان کردند اما زمانی که گارانتی بازگشت 30 روزه سایت را دیدم پنل شماره 1 وردپرس را خریداری کردم که واقعا هاست و سرور های پرقدرتی ارائه میکنن و الا که سایت حدود ۱۰۰۰ بازدید روزانه داره هیچ مشکلی وجود نداره و از 20 درصد منابع هم استفاده نمیشه
همچنین پشتیبانی سایت هم بسیار عالی هست و در کمترین زمان پاسخگو هستند
اینم سایت بنده میتونید برید و مشاهده کنید

از تیم سون هاست نهایت تشکر را دارم
با تشکر از شما

5 پسندیده

پروژه آماده افتر افکت
وب سایت بیگ موشن طراح پروژه های افتر افکت
موشن گرافیک ، اسلاید شو و …
bigmotion.ir

5 پسندیده

من باهاش شبکه اجتماعی ساختم . فیسبوک ایرانی facenegah92.ir
الان به شدت بهتر از اوایل شده و با استفاده از این سرویس به سادگی به کاربرام سرویس دهی میکنم
با وجود این که شبکه اجتماعی ذاتا استفاده از منابع زیادی میخواد و تعداد انلاینی همزمان زیادی داره با
این حال به خوبی پاسخگو هست .
امکاناتی که ارائه میده واقعا عالیه مخصوصا با سی پنل بسیار کاملی که داره .
با قیمتی بسیار بسیار بسیار پایین (روبی پایتون پرل و نود جت بک آپ و …) رو ساپورت میکنه که در جاهای دیگه برای هر کدوم مبلغ جدا میگیرن .
در کل همه چیزش عالیه . من که به همه دوستان معرفیش کردم . من سرویس های زیادی رو امتحان کردم و پیشنهادم اینه که هر کس جدیدا قصد خرید داره تردید نکنه . هیچ کجا ازین سرویس بهتر پیدا نمیکنید ممنونم از سون هاست

6 پسندیده

با سلام خدمت دوستان عزیز
من هم خوشحالم که در جمع مشتریان سرویس‌های خوب سون‌هاست هستم.

من از هاستینگ‌های زیادی سرویس داشتم چه داخلی و چه خارجی که مهمترین اونها SiteGround بوده.

تجربه‌های بعدی من از هاستینگ مربوط میشه به شرکت‌های داخلی که هیچ‌ وقت رضایتی که از شرکتهای خارجی داشتم رو ایجاد نمیکرد.

اما بعد از مهاجرت به سون‌هاست، تجربه خوش روزای گذشته برای من تکرار شد.
یک تیم حرفه ای، کاربلد، کمک‌کننده و مسئولیت‌پذیر، پشت سون هاست هست.

خوشحالم که امروز اینجام و نظرم رو در این تاپیک مینویسم.

خیلی وقتها از صبر و حوصله ای که دوستان در پاسخ به سوال مشتریان دارن لذت بردم مخصوصا از آقایان:
@arta
@arash
@yousef
@Hosein
و همینظور خانم @Angel

در ضمن من مدیرعامل و موسس فروشگاه اینترنتی لوک هستم که به امیدخدا در سال 98 قراره استارت بشه
Look.ir

ممنونم
رحیم وزیری

10 پسندیده

باسلام و عرض احترام،

لطفا پیام خصوصی را مشاهده بفرمایید.

باتشکر

1 پسندیده

درود

لطفا مسائل غیر مرتبط به تاپیک رو در تاپیک جداگانه یا به صورت پیام خصوصی ارسال کنید.

5 پسندیده

سایت من در زمینه انجام پروژه های دانشجویی هست. تمرکز سایت بر روی انجام پروژه متلب هست.
قبلا در چندین هاستینگ کار کردم و سرورمجازی داشتم, همگی با مشکلاتی مواجه بودن. دو ماهی هست که به سرویس های سون هاست اومدم. چیزی که قابل توجه هست پشتیبانی سریع و راضی کننده سون هاست هست. از سرویس هم تا الان راضی بودم و انشالله اگر به همین منوال باشه سرویس های بیشتری نیز دریافت خواهم کرد.

4 پسندیده

سلام مجدد
“توضیحات تکمیلی مطلب قبل”

تو پست قبلی توضیحاتی دادم که بهتره بعد از یک ماه دقیق تر بیان کنم :
1- آپتایم واقعی نزدیک به 100 ، که من تو ایران ندیدم تو این 15 سال فعالیت خودم
2- پشتیبانی و برخورد کارمندان عالی
3- پاسخگویی در انجمن و رسیدگی و کمک های دلسوزانه در انجمن به کاربران ( در محیط دوستانه )

از یه شرکت هاستینگ دیگه چه انتظاری میشه داشت؟
و نکته آخر : تو پست قبلی گفتم یک مشکلی دارم که حل نشده ، اون مشکل از سمت ما بوده نه سرویس های سون هاست

سون هاستی ها بهترین هستید ، بهترین بمونید :heart:

10 پسندیده

با درود به دوستان عزیز
من از هاست شرکت دیگری برای میزبانی سایتم استفاده می کردم ولی به دلیل اینکه توانایی پشتیبانی از وبسایت های پربازدید را نداشت با تماس با مسئولین سون هاست میزبانی سایت را حدود یک ماه است به این شرکت منتقل کرده ام و خوشبختانه تاکنون هیچ مشکلی نداشتم و از مسئولین محترم تشکر می کنم
سایت من به صورت فروشگاه انلاین برای فروش محصولات آرایشی و درمانی و زیبایی اوریفلیم سوئد فعالیت دارد
محصولات ارائه شده در این وبسایت اصلی و دومین برند جهانی و با تخفیف های خوب شرکت ارائه می شود
دوستان عزیزی که از اینجا برای خرید محصولات اقدام نمایند علاوه بر تخفیفات روی محصولات با ثبت کد تخفیف seven از 5 درصد تخفیف اضافی می توانند بهره ببرند
آدرس سایت
https://oriflamemarket.com

5 پسندیده

سلام دوستان عزیز
پروژه ای که ساخته شده در رابطه با کسب و کار اینترنتی می باشد و بیشتر هدف سایت شبکه های اجتماعی می باشد.
من با شرکت معروف دیگری ابتدا کارم را راه انداختم اما به علت تعرفه های گران آن ها برای از وب سایت های پر بازدید با معرفی یکی از دوستان سون هاست را انتخاب کرده ایم و الان که یک ماه از همکاری ما با سون هاست می گذرد ما رضایت کامل خود را داریم…
امیدوارم با قدرت به کار خود ادامه دهند.
آدرس سایت ما (ره آموز)

5 پسندیده

سلام

من برای شروع وبمستری و راه اندازی یک وبسایت و ایده چند تا هاستینگ رو امتحان کردم

یکیشون که معروف بود گرون میداد و ارزش خدماتشو نداشت.
یکی دیگه سرویسش خوب بود و قیمتش اما پشتیبانی صفر :slight_smile:
و آخریشک که کلا نمایندگی بود و سرور نداشت.

اما الان با سون هاست کمتر از یک ماهه همکاری میکنم .

از پشتیبانی و آپتایم سرور هارو و خدمات و قیمت واقعا راضیم.
انجمن سون هاستم که یه بانک اطلاعات و تجربه است.

ایشالا استارتاپ ها و کسب و کارهای آینده خودم رو روی این هاستیگ خوب میزبانی میکنم.

وبسایت من در زمینه یکی از بهترین ورزش های رزمی فعالیت میکنه و تازه راه افتاده:

مجله ووشو

5 پسندیده