چرا در هاست ایران امکان اتصال به گوگل آنالیتیکس وجود نداره؟

سلام
من چند روز پیش داشتم برای دوستم افزونه گوگل آنالیتیکس نصب میکردم بعد نصب اومدم وصلش کنم به گوگل آنالیتیکس خطا داد تو خطا نوشته بود هاست نمیتونه به گوگل آنالیتیکس وصل بشه دلیلش چیه؟

سلام

جوابش یک کلمه هست

تحریم

1 پسندیده

برای من همین سواله که اگه تحریمه چرا سایت های بزرگ که در ایران میزبانی میشن گوگل آنالیتیکس دارن من با افزونه مرورگر کروم چک کردم آیا اشتباهه؟

نمونه سایتی که مشاهده کردید ارسال کنید

ببینید برخی افزونه‌ها سیستم کارشون اینه که داده‌هایی رو دریافت میمنن از گوگل و نمایش میدن در داشبورد. هاست ایران نمیتونه بدون قندشکن به گوگل آنالیتیکس وصل بشه و نتیجه روشنه. ارورهایی میدن.
اما میتونید کد رو دستی دریافت کنید و بزارید در بخش هد و برخی افزوپه‌های وردپرس هم یه هوک میندازن در بخش head و این کارو براتون ساده‌تر انجام میدن. نتیجه اینه که راحت میتونید بزارید.
بنده خودم تو همه‌ی سایتهایی که برای خودمن یا برای مشتری کار میکنم میذارم و مشکلی نبوده. فقط یه بار گوگل یه سری حساب رو دیلیت کرد کن مجددا وبمسترا رفتن ساختن و کشور رو تنظیم کردن افغانستان و امارات و عراق و غیره که از نظر تایم نزدیک بشه و شمارش آخر شب ریست بشه. مهم هم نیست در واقع پس.

1 پسندیده

خصوصی میفرستم تبلیغ نشه از همه عدرمیخوام

پس شما هم بلدید من میگم این سایت ها هم از روش شما استفاده کردند سایت ها رو برای شما هم میفرستم

عزیز نیاز نیست اسم بفرستید. شونصد هزار تا سایت دارن استفاده میکنن موضوع خاصی نیست. شما فقط برای استفاده از گوگل آنالیتیک و دیدن آمارتون باید قندشکن داشته باشید. همین!
کد یونیورسال یا کد تگ منیجر گوگل رو بزارید تو هد سایتتون تمومه.

2 پسندیده

4 پسندیده

البته فندق شکن هم جواب میده.
مرورگر opera نسخه دستاپیش هم ضمنا از این لحاظ یه تیک داره میزنید دیگه فندق شکن فعال میشه میتونید راحت از آنالیتیکس استفاده کنید.

3 پسندیده

:joy::joy: این دیگه چیه؟ انصافا با این قند می شکنن؟

دوره ما پدرم با این قند میشکوند. یادمه ۲ تا کله قند می گرفت و بعد خاک قند رو میزاشت تو شکر دون. طعمش واسه چایی شیرین صبحانه معرکه بود.

3 پسندیده

سلام دوست عزیز اگه وبمستر منطقه ایران بزاریم یا باشه ک اشکالی نداره؟ و اینکه چطوری کد اسکریپت پیدا کنم بزارم از گوگل انالیز که توسایتم وصل بشه گوگل انالیز و هاستم ایرانه