کمبودن محتوای متنی

سلام دوستان. اخیرا یک وبسایت راه اندازی کردم که محتوای متنی زیادی نداره و صرفا برای دانلود فایل (پادکست) هست، حتی اگر هم که متن رو بزارم بازم به ندرت به 300 کلمه میرسه حتی، در صورتی که اکثر سایتای رقیب با اینکه محتوای مشابه ای رو دارن ولی وقتی با ابزار های انلاین سئو بررسی میکنم به کمبودن محتواشون گیر نمیدن انگار که صفحه مثلا دانلود یک اهنگ، یک مقاله هست داخلش ولی توی پیج هیچی نیست جز همون اطلاعات اهنگ که صد کلمه هم نمیشه، واسه مثال هم میتونید یکی از سایتای دانلودی آهنگ با رنک خوب رو بررسی کنید متوجه میشید چی میگم.

به نظرتون چه کاری انجام میدن این وبسایت ها؟؟

Up…
دوستان قصد دارم سایت رو جدی شروع به کار کنم لطفا کسی هست راهنمایی کنه؟

سلام دکتر :slightly_smiling_face:

اول از همه اکثر سایت های ایرانی از روش سئو کلاه سیاه استفاده می کنن که اکثر دوستان این روش را بلدن و سایت های موزیک هم از این قائله مستثنی نیستن.
دوما کاراکترهای مختلف هم جزو کانتنت محسوب می شن که اگه سایت های موزیک را با دقت بررسی کنید داخل متن کاراکترهای مختلف مثل ستاره و … وارد کردن
غیر از این مواردی که گفتم سایت های موزیک از پر بازدیدترین سایت ها محسوب میشن و کاربران زیادی برای دانلود و یا حتی گوش دادن آنلاین موزیک وارد این سایت ها می شن و یکی از اهداف سئو هم همین هست که این سایت ها این مورد را با در اختیار قراردادن چیزی که کاربران به دنبالش هستن بصورت رایگان به اونها، بهش میرسن.

البته این نظر شخصی من هست

خب به نظرتون به زور با کاراکترو ومتن آهنگ و این چیزا و خلاصه زورکی پست رو بیشتر از 250 کلمه کرد بهتره یا سئو کلاه سیاه یه متنی رو توی سورس صفحه چاپوند؟

ببینید هر دو این ها سئو کلاه سیاه محسوب میشه که هرکس بنا به موقعیت و روش سئو خودش ازش استفاده میکنه
برای مثال اگر سئو سفید را بخوایم برای موردی که مثال زدین انجام بدیم به این صورت هست
توضیحی درباره آهنگ و شعر آهنگ، تصویر آلبوم و خواننده و فایل صوتی آهنگ و لینک دانلود
حالا هرچیزی غیر از این موارد جزو کلاه سیاه محسوب میشه یا اگه ترکیبی از کلاه سیاه و سفید باشه سئو کلاه خاکستری که جدیدا توی بعضی از سایت های خارجی مخصوصا اون هایی که زبان سایت انگلیسی نیست، بیشتر شده

2 پسندیده